Dohoda s Nike je oficiálne potvrdená od 1.6. 2020

Liverpool Football Club s radosťou oznamuje, že Nike, popredná svetová spoločnosť na výrobu obuvi a odevov, bude oficiálnym dodávateľom klubu od sezóny 2020/21.

Ako oficiálny dodávateľ bude Nike vybavovať mužské, ženské a akademické tímy, rovnako tak realizačný tím a nadáciu Liverpool FC Foundation. Partnerstvo je akousi paralelou s presunom do nového, najmodernejšieho centra v Kirkby, čo je projekt, ktorý zahrňuje investície do vylepšených športových zariadení.

Billy Hogan, generálny a obchodný riaditeľ LFC, povedal:

„Naša ikonická sada je kľúčovou súčásťou našej histórie a identity. Vítame Nike do rodiny LFC ako nášho nového oficiálneho dodavateľa a očakávame, že budú neuveriteľným partnerom pre klub nielen u nás, ale aj po celom svete, kde pokračujeme v rozširovaní našej „základne“.
Značka Nike odráža naše ambície a tešíme sa na spoluprácu s nimi, aby sme fanúšikom priniesli nové a zaujímavé produkty.“

New Balance je oficiálnym dodávateľom klubu od roku 2015 a bude pokračovať až do konca sezóny 2019/20.

„Chceli by sme poďakovať spoločnosti New Balance za podporu v posledných rokoch a prajeme im veľa štastia do budúcna,“ dodal Hogan.

Bert Hoyt, viceprezident GM Nike EMEA, uviedol:

„Futbalový klub Liverpool má hrdé dedičstvo a silnú identitu. Partnerstvo s Liverpoolom FC podtrhuje naše vedúce postavenie v globálnom futbale a s vášnivými celosvetovými fanúšikmi a silným odkazom úspechu majú pred sebou veľmi svetlú budúcnosť. Tešíme sa na partnerstvo s nimi, aby sme slúžili hráčom a priaznivcom s inováciou a designom Nike.“

Partnerstvo klubu so spoločnosťou Nike bude účinné od 1. júna 2020.

0 0 hlasuj
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
9
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x
| Reply