Karius se kvůli sporům v Beşiktaşi vrací do LFC. Ale na jak dlouho?

Is he still ours?! Ano, tak asi většina reagovala na novinky, které na sportovních serverech potvrdili informaci, že Loris Karius, bývalá jednička LFC, se vrací do Liverpoolu.

Loris Karius opouštěl v roce 2018 The Reds kvůli hostování v Beşiktaşi JK. Turecký celek tenkrát za hostování německého brankáře zaplatil 2,25 miliónů liber. Ve smlouvě také byla klauzule o možném odkoupení za finální částku 7,25 mil liber.

Tento přestup se nakonec neuskuteční. Důvodem odchodu pro Kariuse z tureckého klubu byly problémy ohledně opožděných výplat. Tento problém, kdy se musel s klubem o peníze handrkovat nastal v Turecku dokonce dvakrát. V loňské sezóně nedostal zaplaceno za 4 měsíce hraní. Peníze viděl až po několika tahanicích i u FIFA, kde se nakonec penez dočkal až v této sezóně.

Další problém nastal při zastavení turecké Super-league kvůli pandemii Covid-19, kde Loris Karius od začátku března znovu neviděl ani euro.

Je škoda, že to končí takhle, ale zkusil jsem všechno, abych tu situaci vyřešil. Měsíce jsem byl trpělivý a pořád se vedení připomínal. To stejné se stalo už vloni. Bohužel se tentokrát problém nesnažili vyřešit, dokonce odmítli i můj návrh, že přistoupím na snížení platu,“

Neuvěřitelné finále Ligy mistrů: Liverpool pohřbily slzy ...

Karius tak je znovu v Liverpoolu, kde je otázkou, jestli chce zabojovat o místo v sestavě, nebo ho čeká pouze čekání na možné nabídky, které by ho znovu dostaly pryč z Liverpoolu, kde proti Alissonovi asi nemá sebemenší šanci.

I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirka1618kwop Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
jirka1618
jirka1618

Na Alissona nemá ani náhodou a dát ho do branky,tak pohroma je na cestě.

kwop

na dvojku podla mna ambicie nema … a zasa, trpnut vzdy, ked pojde do brany, tak od toho som si uz odvykol ..

za 8-10 mil libier by v lete mohol odist …