Lovren o momentální situaci a síle týmu

Dejan Lovren se podělil s oficiálním webem liverpoolfc.com o rozhovor, kde mimo jiné poukazuje na to, že aktuální tým může v dalších sezónách dosáhnout ještě vyšších příček a levelu.

V průběhu 12 měsíců dal tým pod vedením Jürgena Kloppa odpověď na nezdařené finále Ligy Mistrů v Kyjevě a druhým místem v Premier League neskutečným ročníkem, který je momentálně z důvodu pandemie pozastavený.

The reds momentálně v přerušené části sezóny sedí na první příčce Premier League s 25 bodovým náskokem, držením několika rekordů, nejen klubových ale i hráčských. Chorvatský obránce poukazuje na fakt, že tento tým pod Kloppem stále neukázal své maximum.

Je to neustálý proces zlepšování. Celý tým, který tu momentálně je, od realizačního týmu až po posledního hráče odvádí skvělou práci. Zejména manažer nám ukázal, jak využít naše umění a výkony při dobrých i špatných momentech.

Nepřesteváme pracovat, to je základní kámen úspěchu. Jsme hladoví a stále budeme. Jakmile jednou sníte dobré jídlo, hodláte si dát stejně dobré a lepší. Chceme všem ukázat, že jsme momentálně nejlepší tým.

Lovren, který je momentálně na Anfiledu skoro 6 let pokračoval a zmínil, že důležitou věcí, která taky je kámen úspěchu, je umění manažera spojit mladé a zkušené hráče.

Hráli jsme už velké zápasy, i když jsme prohrávali 1:0 dokázali jsme zápas otočit. To jsou zkušenosti, které jsou nepostradatelné pro mladé hráče.

View this post on Instagram

Everything happens on a mental level before it manifest on the physical level. This is why it’s so important to get your mindset right. You have to believe in yourself no matter what the external circumstances are. Strengthen your vision and have hope that things can get better.

A post shared by Dejan Lovren (@dejanlovren06) on

Zkušený stoper se také nezapomněl zmínit o momentální situaci ohledně pandemie. S odloženými zápasy se momentálně on a jeho spoluráči připravují individuálně doma.

Jsou to těžké časy pro všechny. Není to vůbec hlavně z toho důvodu, že to nikdo nezažil a nemohli jsme se na to nějak připravit.

Jediná věc, kterou můžeme dělat, je zůstat doma, poslouchat rady vlády, které se snaží vše vyřešit. Každý ví, že záchrané složky pro nás tvrdě pracují a musíme všem v první linii poděkovat.

Dejan Lovren na závěr dodal:

Zůstaňte doma, buďte zdraví a buďte trpěliví. Určitě nastane moment, kdy se znovu vrátíme do normálnu a vše bude OK. Zůstaňte pozitivní, to je to co můžu vzkázat fanouškům.

 

0 0 hlasuj
Article Rating
I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Comment
Najnovšie
Najstaršie S najviac hlasmi
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
jirka1618
jirka1618
19. apríla 2020 16:29

Věřím,že budeme stále lepší.

0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x
| Reply