Lovren o momentální situaci a síle týmu

Dejan Lovren se podělil s oficiálním webem liverpoolfc.com o rozhovor, kde mimo jiné poukazuje na to, že aktuální tým může v dalších sezónách dosáhnout ještě vyšších příček a levelu.

V průběhu 12 měsíců dal tým pod vedením Jürgena Kloppa odpověď na nezdařené finále Ligy Mistrů v Kyjevě a druhým místem v Premier League neskutečným ročníkem, který je momentálně z důvodu pandemie pozastavený.

The reds momentálně v přerušené části sezóny sedí na první příčce Premier League s 25 bodovým náskokem, držením několika rekordů, nejen klubových ale i hráčských. Chorvatský obránce poukazuje na fakt, že tento tým pod Kloppem stále neukázal své maximum.

Je to neustálý proces zlepšování. Celý tým, který tu momentálně je, od realizačního týmu až po posledního hráče odvádí skvělou práci. Zejména manažer nám ukázal, jak využít naše umění a výkony při dobrých i špatných momentech.

Nepřesteváme pracovat, to je základní kámen úspěchu. Jsme hladoví a stále budeme. Jakmile jednou sníte dobré jídlo, hodláte si dát stejně dobré a lepší. Chceme všem ukázat, že jsme momentálně nejlepší tým.

Lovren, který je momentálně na Anfiledu skoro 6 let pokračoval a zmínil, že důležitou věcí, která taky je kámen úspěchu, je umění manažera spojit mladé a zkušené hráče.

Hráli jsme už velké zápasy, i když jsme prohrávali 1:0 dokázali jsme zápas otočit. To jsou zkušenosti, které jsou nepostradatelné pro mladé hráče.

Zkušený stoper se také nezapomněl zmínit o momentální situaci ohledně pandemie. S odloženými zápasy se momentálně on a jeho spoluráči připravují individuálně doma.

Jsou to těžké časy pro všechny. Není to vůbec hlavně z toho důvodu, že to nikdo nezažil a nemohli jsme se na to nějak připravit.

Jediná věc, kterou můžeme dělat, je zůstat doma, poslouchat rady vlády, které se snaží vše vyřešit. Každý ví, že záchrané složky pro nás tvrdě pracují a musíme všem v první linii poděkovat.

Dejan Lovren na závěr dodal:

Zůstaňte doma, buďte zdraví a buďte trpěliví. Určitě nastane moment, kdy se znovu vrátíme do normálnu a vše bude OK. Zůstaňte pozitivní, to je to co můžu vzkázat fanouškům.

 

I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirka1618 Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
jirka1618
jirka1618

Věřím,že budeme stále lepší.