Salah má Covid, štart Alissona, Firmina a Robertsona je ohrozený

Liverpool Injury FC. Takto by si The Reds pokojne mohli vystaviť copyright. K rozsiahlej maródke sa totiž vďaka repre povinnostiam pokojne môžu zaradiť ďalšie opory. (AKTUALIZOVANÉ!!!)

Najnovšie Allison, Firmino a Robertson……. Aj Salah.

Egyptská Futbalová asociácia potvrdila, že Mohamed Salah má pozitívny test na COVID-19!

Uverejnil používateľ LFCWAY.com Piatok 13. novembra 2020

Alisson Becker je jednotkou v brazílskom národnom tíme. (foto: Twitter)

Update info

Konečne dobré správy.

Šéflekár brazílskej repre Rodrigo Lasmar potvrdil, že okrem Gabriela Menina, nie je nikto ďalší…

Uverejnil používateľ LFCWAY.com Piatok 13. novembra 2020

Pôvodný článok:

Chytili Brazílčania Covid-19?

Brazílsky reprezentant Gabriel Menino je pozitívny na Covid-19. Poviete si, no a, však čo to má s Liverpoolom, že? V istom zmysle nič, lenže keďže je tu info, že ostatných pár dní trénoval aj s Alissonom a Firminom, môžeme sa fakt len smiať cez slzy.

Ono to fakt nemá koniec, asi by sme sa na to mali vy….. len fanúšikovská vášeň proste nepustí.

Takže je teraz istý nemalý predpoklad, že obaja liverpoolski hráči budú 10 dní v karanténe. Teda, ak budú aj ich testy pozitívne. Zostava na Leicester teda vyzerá byť ako veľmi nepodarený vtip.

PS: koronou sa v našom kádri v minulosti už stihli nakaziť Mané a Thiago.

Roberto Firmino v drese Brazílie. (foto: Twitter)

Robbo na EURO, ktovie či na Leicester

Toto som napísal vo štvrtok (13.11.) na náš Facebook, vediac, že je ešte v permanencii Andy Robertson, ktorý ako kapitán Škótska napokon po 22 rokoch doviedol svoju rodnú krajinu na vrcholné podujatie.

Radosť z postupu na EURO 2021 mu neskazil ani fakt, že podľa jeho slov v predĺžení cítil ľavý zadný stehenný sval. Čo to znamená pre nás? Uvidíme, záleží od lekárov, od rozsiahlosti poškodenia, so zraneným hamstringom ale bývajú problémy.

Andy Robertson je už nejaký čas kapitánom Škótska. (foto. BBC)

Na maródke možno až desiatka hráčov

Tak si to zhrňme. Out sú aktuálne van Dijk, Oxlade-Chamberlain, Alexander-Arnold, J. Gomez, Fabinho, Thiago, fitness stále rieši Tsimikas. Čakáme na výsledky testov na Covid-19 u Allisona a Firmina, kde je reálny predpoklad, že 22.11. proti The Foxies nenastúpia a do toho teraz ešte Robertson. A ako to už býva pri dvojici Matip – N. Keïta proste nikdy nevieš, veď ide o tzv. injury prone futbalistov.

Človek aby sa bál zájsť na internet. Veď ďalšia správa pokojne môže byť, že sú out buď Salah alebo Mané. Alebo pri aktuálnej tendencii obaja.

Takže na Leicester asi bude musieť nastúpiť Klopp, pár deciek z juniorky, maskot, Origi i John Henry. Som zvedavý, kto to v tipovačke hodí hosťom.

Haters gonna hate

47
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
44 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
kloppinhokwopkloppinhokiralokkeeno Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
sugar
sugar

Ďalšia „pozitívna“ sprava je, že Salah bol pozitívne testovaný na coronu. Čudoval som sa od začiatku, že ho klub pustil v tejto situácii na bratovu svadbu (aj keď nie je isté, že sa nakazil tam). Takýmto tempom dohrá sezónu naša U18 😔

robroy
robroy

Pravda.. Henry.. 😀
Takto vypadá „čaro úzkeho kádra“ ..to len pre šporovlivých priaznivcov, či kvôli „kamarátskej nálade v šatni“.
Akoby tieto „disciplíny“ mali mať priestor či dominantnu tému u obhajcu..

keeno
keeno

Prečo rozprávaš o Henrym v zmysle, že je , čo? Čo také zlé urobil? A robí? Osobne si myslím, že môžme byť šťastný, že je to Henry a nie katarský, dubajský, a iné……, možno Kmotrík by bol vhodný. Pracujú na zásadach , ktoré sa mi páčia, financie majú byť v pluse, nie v mínuse, vyvážené, budujú budúcnosť, všimol si si, že postavili nové tréningové centrum, úžasné, no krása, môžu tam spoločne s prvým tímom trénovať aj mládežníci napríklad, a ako si pamätám niektoré tréningové novinky vybudované v Dortmunde za Kloppa, tak tu to bude ešte posunuté na vyššiu úroveň. A… Read more »

robroy
robroy

Za celý nesporný úspech projektu LFC môžeme byt vdační Kloppovi a jeho blízkemu personálu, Majitelov z toho by som vynechal hoci to celé nesporne financujú. Financujú a je to ich vlastníctvo.

kwop
kwop

Takze to celé financujú a ty by si ich vynechal… hmm, ako to mám chápať? 😉

keeno
keeno

tak, že klopp tu bol pred henrym

kloppinho
kloppinho

Robe ty to furt nechápeš? To majitelia fsg Henry vsadili na správneho človeka. Asi po roku 99% fans (určite aj ty, tu som bol jediný veriaci „ja:) chcelo jurgenovu hlavu (nevyhrali sme asi 5 kol, vypadli sme z domácich pohárov), ale majitelia nevypočuli hlasy fans, ale stáli za ním, lebo je to jednoduchá matematika. Dá sa povedať že Jurgen od prvého zápasu proti big-6 je v pluse (51 zápasov a iba 8x prehra) a to ostatné príde. A prišlo.. dobili sme svet✊ A to čo sa nám teraz deje.. to neni zlý sen, to je horor. Akože Jurgen to nejako… Read more »

kwop
kwop

Jediný ty … trosku si refreshni pamat 😉

IgoR
IgoR

asi twk!… ja napr. poznám Kloppa vepmi dobre z BVB… a presne som vedel co od neho cakat. On je genius v mnohych veciach… a vsetci co mu vtedy neverili…. (btw. pozor.. to nebolo po roku ale uz po 3 mesiacoch..) by si mwli davat kazdy vecer otcenas…

kloppinho
kloppinho

ok…nadranom som mal slabsiu pamat.. oslavoval som ukoncenie dvojtyzdnovej karanteny hehe 😉

keeno
keeno

ale aspoň, že si priznáš, že ? klobúk dole

keeno
keeno