Zpráva pro fanoušky od Jürgena Kloppa

Zpráva našeho manažera, který před několika dny poslal zprávu všem fanouškům poté, co byla Premier League minimálně do 3. dubna odložena.

„Nemyslím si, že je v tuto chvíli důležité, slyšet nebo číst nějaký názor fotbalového manažera, ale na druhou stranu chápeme, že naši fanoušci chtějí slyšet něco od svého milovaného klubu.

V první řadě musíme udělat, cokoli, abychom se navzájem chránili. Ve myslím tím společnost. To by mělo platit po celou dobu života, ale v tuto chvíli si myslím, že na tom záleží více než kdy předtím. Několikrát jsem řekl, že je fotbal pro mě jedna z nejdůležitějších věcí života. V tuto chvíli, ale tyto věci jako zápasy, nebo tréninky opravdu důležité nejsou.

Nechceme hrát před prázdnými tribunami, nebo aby byly soutěže zastaveny, ale pokud tyto kroky pomůžou alespoň k jednomu zdravému člověku, není tu o čem debatovat. V tuto chvíli v otázce fotbal a společnost tu opravdu jde pouze o zdraví lidí.

Tyto rozhodnutí a oznámení se provádějí s cílem udržet lidi v bezpečí. Z tohoto důvodu ji plně podporujeme. Tento virus ukázal, že zapojení do fotbalu nenabízí imunitu. Všem, kteří se tímto virem nakazí je klub nápomocný a bude se za ně modlit. Ať už soupeři nebo spoluhráči

Nikdo z nás v tuto chvíli neví, jaký bude konečný výsledek, ale jako tým musíme mít víru, že úřady rozhodují na základě zdravého úsudku a morálky.

Ano, jsem manažerem tohoto týmu a klubu, a proto nesu plnou odpovědnost s ohledem na naši budoucnost na hřišti. Ale myslím si, že v současné době, kdy tolik lidí v našem městě, regionu, zemi a ve světě čelí úzkosti a nejistotě, by bylo zcela nemístné mluvit o něčem jiném, než radit lidem, aby následovali odborné rady a starali se navzájem o sebe.

Mějte své zdraví na prvním místě. Neriskujte. Přemýšlejte o zranitelných v naší společnosti a jednejte podle možností se soucitem s nimi.

Prosím opatrujte se!“

You’ll Never Walk Alone,
Jürgen

 

Zdroj: liverpoolfc.com

 

0 0 hlasuj
Article Rating
I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Comments
Najnovšie
Najstaršie S najviac hlasmi
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
kloppinho
kloppinho
17. marca 2020 0:22

V niektorých ligách keď sa odohrajú 2/3 súťaže výsledky ostávajú v platnosti. FA nás pochova. Spravodlivé by bolo keby kluby rozhodli hlasovaním či si titul pripíšeme, to by bolo fér, lebo….reálny pohľad na tabuľku. Neverím tomu že sa tento ročník dohraje. Dnes v Taliansku 3200 nových nakazených +350 mŕtvych. A to sú už doma zavretý asi 2 týždne. A teraz tam prebieha vrchol epidémie, kde by to ale skončilo keby nedali ľuďom domáce väzenie? Ľudia hovorili že je to len blbá chrípka… Whisky med a si zdravý jak rybička. Je to umelý vírus.. chemická zbraň, liberálne vlády popredných štátov v… Čítaj viac »

Trapy
Trapy
Odpoveď na  kloppinho
17. marca 2020 23:10

No nie su to len kecy,co pises,konecne nieco svoje a zmysluplne,nie ceske preklady;-))
Ale nie,srandujem. Neviem si predstavit,ze takto byt mesiace,zvlcime,poniektori…
Este dodam k Tvojim predikciam,ze o 9 mesiacov budu aj porodnici bez prace😂

0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x