Fabinho si už v tomto roku nezahrá. Nájde Klopp riešenie?

 

Na úvod len to, čo už väčšina fans The Reds vie. Celý menom Fábio Henrique Tavares si pre poranené väzy v členku nezahrá vyše mesiaca.

A to sa v súčasnosti jasne najlepší záložník Liverpoolu zranil absolútne nešťastne. Lovrenov súboj s H. Lozanom skončil tak, že futbalista Neapola spadol Fabinhovi na stojatú nohu a výraz v Brazílčanovej tvári napovedal veľa. Po štvrťhodine zápasu Ligy majstrov so SSC tak šiel dole. A teraz si dlhšie nezahrá, viď infografika Anfield Watch.

Jürgen Klopp, čerstvo uvedený do trénerskej Siene slávy,  na tlačovke pred duelom s Brightonom vyhlásil, že je to pre The Reds veľká strata, na druhej strane vyslovil presvedčenie, že on, resp. jeho tím riešenie nájde.

Spomenul, že na „šestke“ už v minulosti hrali Wijnaldum, J. Henderson i Lallana. Len nepovedal, že tam ani náhodou nedosiahli kvalitu, ktorú posledné mesiace ponúkal Fabinho.

Strata 26-ročného defenzívneho stredopoliara je pre súčasný Liverpool obrovským škrtom, aktuálne prichádza viac než náročný december, dajú sa očakávať bodové zaváhania (minulý rok sme paradoxne v tomto mesiaci všetko vyhrali – dovedna 8 zápasov), veď nás vrátane majstrovstiev sveta klubov čaká do konca roka desiatka duelov.

Tak uvidíme. Aktuálne ale rovnocennú náhradu za Fabsa nemáme. Klopp ale hovoril aj o možnosti zmeniť herný štýl. Už najbližšia budúcnosť ukáže.

0 0 hlasuj
Article Rating
Haters gonna hate
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x