Neprehliadnite

Zima 10/11 - prestupový sumár

We like - zaujímavé rozhovory s fans

Pozrite si videá na našom youtube kanáli

Zápasy

  • PL (d) - Wigan, 12.2, 16.00 h, PREVIEW >>1:1
  • EL (v) - Sparta, 17.2, 21.05 h, PREVIEW >>0:0
  • EL (d) - Sparta, 24.2, 19.00 h, PREVIEW >>
Rozpis a výsledky 10/11 Tabuľka PL, Tabuľka EL
DOLEŽITÉ INFO: >>>Podľa Daniela Aggera je Torresov odchod k archrivalovi neakceptovateľný, azda aj preto si v dueli na pôde Chelsea (1:0) Španiela aspoň trochu podal >>> Daniela Ayala napokon predsa len odchádza na hosťovanie do konca sezóny do Derby. >>> Pozrite si pár grafických návrhov na tému Liverpool FC >>> Jonjo Shelvey bude LFC 3 mesiace chýbať. Dôvodom je poranené koleno >>> Zimný prestupový trh sa uzavrel v pondelok 31. januára o polnoci SEČ >>> Torres po 3,5 roku opustil Anfield a prestúpil do Chelsea >>> LFC sa v závere prestupového obdobia činil a to doslova, keď dotiahol rekordné transfery Luisa Suáreza a Andyho Carrolla >>> V zime The Reds skompletizovali aj odchod Babela do Hoffenheimu >>>
Gerrard: Proste som nemohol odísť PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
news
Napsal uživatel kwopor   
Pondělí, 03 Listopad 2008 10:25

Kapitán The Reds sa vo svojej autobiografii vracia k rozhodnutiu, ktoré šokovalo a na okamih zaplavilo obrovským sklamaním množtsvo liverpoolkych priaznivcov.

V máji 2005 zaplavila červená farba Európu. Tento poetizmus je v náväznosti na to, že Liverpool po piaty krát dobyl Európu namieste. V júli toho istého roku to však už poetické nebolo ani náhodou. Gerrard z ničoho nič predniesol svetu túžbu vyhrávať trofeje, ale hlavne rozhodnutie prestúpiť do Chelsea. Množstvu fanúšikov sa v tej chvíli zrútili ideály.

"Moje srdce je tu, Liverpool je môj klub, chcem tu zostať a priniesť fanúšikom množstvo úspechov," hovorí Stevie vo svojej knihe. Tátoi pasáž ale bola v ostrom kontraste s tým, čo vyhlásil v lete 2005:

"Z pohľadu tímu, akým sa Chelsea stala, mi v istej chvíli prišlo, že to bude pre mňa lepšie. Ja som však aj napriek tomu, čo som v inkriminovaný deň vyhlásil, naozaj nechcel z LFC odísť. Proste sa to nejako zbehlo, vlastné presvedčenie mi ale hovorilo, že toto je môj klub, toto je miesto, kde chcem zostať, zlepšovať svoju hru. Miesto, kde chcem zostať natrvalo."

"Som tu od ôsmych rokov, na to, aby som sa stal kapitánom som sa tvrdo narobil. Zažil som tu niekoľko nezabudnuteľných zážitkov, vytvoril nerozlučné priateľstvá. Vedel som, že si klub zaslúži ďalších 5 či 10 rokov mojej kariéry a popravde som ich naozaj nechcel stráviť vo farbách nejakého iného tímu. Jednoducho som ich chcel dať Liverpoolu."

"Vyhrať ligu je niečo, čo chcem viac, ako čokoľvek iné. LFC je ale zároveň jediným tímom, s ktorým to chcem dosiahnuť. Tých niekoľko úvodných júlových dní v 2005 bolo najťažších v mojom živote. Nie som na svoje vtedajšie rozhodnutie hrdý, najradšej by som sa cez to preniesol, zabudol na to. Naozaj sa chcem sústrediť len na svoju hru," a tá má prívlastok liverpoolska.

"Vtedy som naozaj nemyslel na to, že som hral za LFC svoj posledný zápas. Mal som v hlave zmätok, bolo to ťažké, nejako som prestal myslieť na to, čo na to ďalší ľudia, samotní priaznivci, ktorý majú na vec vlastný pohľad. Viem, že som ich zranil, naopak mi táto skúsenosť dodala viac rešpektu v ich názor. Potom som chcel vysvetliť už len jedno. To, že som Chelsea odmietol v júni 2004, napokon aj o rok na to a vlastne by som tak urobil aj v budúcnosti."

"Po tom všetkom som si sadol s manažérm Benítezom a povedal mu, že by som rád spoluhráčom vysvetlil, čo sa vlastne deje, prečo som vydal takéto rozhodnutie. Takisto som mal záujem objasniť situáciu fanúšikom. Chcel som nechať kapitánsku pásku niekomu inému," hovorí.

Našťastie je Steveie Gerrard kapitánom LFC ešte aj dnes.Komentáře

avatar Javor
0
 
 
zdravim kwopo keby sa dalo aj ja by som rad pisal nejake tie clanky
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar kwopor
0
 
 
posli tvoje icq na .. dohodneme sa
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
Diskutující jsou povinni dodržovat pravidla diskuze ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Pondělí, 03 Listopad 2008 14:50
 
LFCway.com Pomôž nám s LFCway.com, píš na [email protected] Facebook Čítaj spravodajstvo LFCway.com aj na Facebooku Fajn obrázky Grafika a LFC. Ide to k sebe Stats Aktuálne štatistiky sezóny 2010/11 Youtube LFCway.com má aj svoj kanál na Youtube


Zamerané na The Reds

 

 

 

>>> všetky fotky >>> kliknútím sa obrázok zväčší


Krátke správyEx-majiteľ LFC Tom Hicks dostal súhlas Súdu Spojených štátov amerických k tomu, aby začal legálne konanie voči Royal bank of Scotland, ktorá je priamo účastná na predaji LFC New England Sport Ventures. Ako je známe, Texasan požaduje £1mld odstupné ako kompenzáciu za, podľa neho nelegálny predaj klubu, ktorý označil za kolosálny podvod, tiež finančnú stratu a ujmu na cti a povesti. Podľa nariadenia Britského súdu však H&G môžu začať proces len vo V. Británii a EÚ, čo im ale nedáva príliš optimistické vyhliadky.

 


Ešte výraznejší prienik Jonja Shelveyho do seniorského tímu sa na 3 mesiace zastavil. Talentovaný stredopoliar má problémy s kolenom. "Som z toho celkom zronený, verím ale, že sa skoro vrátim a silnejší," nechal sa počuť 19-ročný futbalista.

 Repre okno: Anglicko vyhralo v Dánsku 2:1 a tak G. Johnson, ako aj aj Poulsen (kapitán) s Aggerom (gól) odohrali celý zápas. Holanďania zdolali Rakúsko a na konečných 3:1 dával z penalty v 71. minúte Kuyt. Dirk šiel dole štvrťhodinu pred koncom.  Plných 90 min odohral Lucas, Brazília ale prehrala vo Francúzsku 0:1 a napokon Meireles strávil v dueli Portugalska s Argentínou (1:2) na ihrisku 79 minút.

 

Infobox

»»» Baví ťa písať o LFC?
»»» Ovládaš joomlu či grafiku, vieš vytvárať wallpapers, videá?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!! Kontaktuj nás na , alebo
»»» Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
»»» Chceš odpromovať svoj web či blog u nás?
»»» Vymeniť baner či umiestniť reklamu?
Po odpoveď si choď na , alebo
»»» V prípade technických problémov pozri lfcway.blogspot.com

»»» PROMO webu LFCWAY.COM


LFCWAY.COM - jediný nebulvárny web v cz/sk internetovom priestore zameranom na anglickú Premier League

Posledné komentáre

pedro : Sparta - LFC 0:0 - zápas som nemohol sledo...
kwopor: Sparta - LFC 0:0 - kenny dnes mohol skusit ...
R22: Sparta - LFC 0:0 - Liverpool přijel na Spa...
anfieldroad77: Sparta - LFC, preview - díky vám za rady a gra...
cristiano.K.: Sparta - LFC, preview - kam máte lístky pánov...
milos: Sparta - LFC, preview - Pokiaľ Tvoju manželku ...
AnfieldSVK: Sparta - LFC, preview - Mal si to vyriešiť ako...
lapko: Sparta - LFC, preview - zober ženu do podniku, ...
anfieldroad77: Sparta - LFC, preview - zajtra máme so ženou 1...
Slovak Czech English German Russian