Neprehliadnite

Zápasy

  • EL (v) - Napoli, 21.10, 19.00 h, PREVIEW >> 0:0
  • PL (d) - Blackburn, 24.10, 16.00 h, PREVIEW >>2:1
  • PL (v) - Bolton, 31.10, 17.00 h, PREVIEW >>
Rozpis a výsledky 10/11 Tabulka PL, tabulka EL

The Reds naživo!!

Skvelá šanca vidieť zápasy LFC naživo!! Prečítaj si info o ponuke cestovnej kancelárie fanstour.cz.

We like: LFC nebude nikdy priemerný PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
We like - rozhovory s fans
Napsal uživatel kwopor   
Středa, 08 Září 2010 16:25

Bez neho by lfcway.com bol len ťažko. Alebo keď aj, tak určite v inej a neskoršej podobe. Rubrika "We like" pokračuje vždy ochotným chlapíkom, ktorého sa oplatí spoznať.

Čo si pamätám, tak vždy bol maximálne, alebo ešte viac vyťažený, na kamarátov si však aj napriek tomu vždy našiel čas. LFC je jeho srdcovka a jedným zo snov je návšteva Anfieldu, ktorá sa mu určite raz splní.

Ak by ste sa Divočáka spýtali, komu nefandí, tak by odpoveď bola zrejmá, mancs, na druhej strane má rád fans LFC a o klube ako takom si nemyslí, že bude niekedy priemerný, lebo je jednoducho špeciálny.

Keď pred skoro 2 rokmi odišla vyše polovica redaktorov z liverpoolsky.net, poúkol si, že vytvoríš lfcway.com, resp. ho spojazdnil a vyriešil tie technické veci, čo k tomu patria. Sám si ale zostal na liverpoolsky.net. Prečo potom tá práca na novom web?

To je jednoduchá odpověď – několik let jsme spolupracoval a byli každý den v kontaktu. Za tu dobu jsme se stali celkem dobrými kamarády a proto když jsi odešel z liverpoolsky.net tak jsem se zeptal jestli budeš chtít psát dál o LFC. Řekl jsi, že si chceš chvili odpočinout, ale že později budeš chtít rozhodně psát dále a tak jsem ti nabídnul pomocnou ruku s rozjetím nového webu. A i těd když už spolu tolik v kontaktu nejsme (to je spíš mým pracovním vytížením) tak si myslím, že spolu dobře vycházíme.

Ako hodnotíš to, že tvoj domovský web už vyše 24 mesiacov „ide“ bez starých mien?

Od vzniku prvních stránek (někdy v roce 2004) až do současnosti urazil liverpoolsky.net obrovský krok cesty. A ja jsem VŠEM lidem, kteří se na webu kdy podíleli a podílejí nesmírně vděčný a každého z nich si velmi vážím. V době kdy jsi odešel, tak s tebou odešlo i několik dalších redaktorů a přiznám se, že jsem měl z toho trochu strach. Přeci jen nebyly časy liverpoolsky.net vždy jen růžové a byly doby kdy jsi web někdy táhnul dokonce sám.

Nicméně po tvém odchodu se žezla hlavního redaktora ujmul oNDRA, který udělal nábor nových redaktorů a i když ne všichni vydrželi tak v současné době si myslím, že je základna redaktorů celkem stabilní. Pak je to takový přirozený koloběh . Přeci jen představy některých lidí, ktřeří se příhlásí jsou trochu odlišné a ne každý má tů vůli a čas. Navíc to dělají zadarmo a proto když přijde např. rodina tak už jsou priority většinou někde jinde. Jsem rád, že náš web to ustál a proto to hodnotím kladně. Byla to další zkušenost a ty jsou k nezaplacení.

Ako vnímaš lfcway.com? Podľa mňa sa mylne berie ako konkurencia liverpoolsky.net, pretože je obsahovo úplne iný – nebulvárny, neprvoplánový, navyše liverpoolsky.net má meno, ľudia ho roky poznajú.

Pokud půjdeš na liverpoolsky.net, přečteš si nové články a pak půjdeš na lfcway zjistíš , že ze 70% tam jsou „stejné“ články - předzápasové a pozápasové komentáře, překlady z různých anglických webů a až potom je to vlastní tvorba. Nejsou to uplně všechny články, ale většina článků si je prostě podobná. Není to jen tady, ale i na ostatních webech píšících na stejnou tématiku. Osobně neberu LFCWAY jako konkurenci. Pro mne je to další web píšící o LFC. Rozdíl mezi tímto webem a liverpoolsky.net je podle mne ten, že zde lidé mají více chuť vyjádřit své názory.

Dřív těch názorů bylo dost i na live.net jenže potom přišly masy nových fanoušků, kteří se snaží dokázat, že jsou ti největší fans a nejlepší odborníci, ale dávají to najevo pouze v komentářích, které bohužel většinou neobsahují příliš mnoho kvality. Na druhé straně jsem například rád když přijde nový fanoušek, a nejdřív si o klubu něco zjistí (nejen rok založení , název stadionu a jména hráčů, ale věci z historie) a až potom začne reagovat. Potom ty názory i trošku vypadají, ale liverpoolsky.net možná trošku doplácí na popularitu. Přeci jen za klávesnicí je každý fotbalovým expertem a obrovským „tvrďákem“.

„Uživí“ sa v česko-slovenskom internetovom priestore aj viac ako jeden fans web i LFC? Je vôbec možné, aby bol len jeden, za to ale kvalitný, resp. taký, kde by si každý našiel, to čo ho baví?

Rozhodně uživí. Ono již zde je několik webů, které fungují a záleží jen na těch lidech co ten web dělají jestli budou mít sílu ten web táhnout i když nebudou mít návštěvnost anebo naopak když ji budou mít až příliš velkou a budou poté bojovat s větrnými mlýny. Ad - jeden web – když se podiváš z pohledu fanouška LFC – opravdu by jsi chtěl aby byl jen jeden web??? I když je mým domovem Liverpoolsky.net, tak umím zajít i na jiné weby. Ono když si to vezmeš – pokud by jsi byl redaktorem liverpoolfc.tv - tak by jsi nechtěl chodit na liverpoolecho, lfchistory, thisisanfield a spoustu dalších webů které obsahují spoustu zajímavých a odlišných nazorů?

Práca, škola, rodina, kopec ďalších aktivít. Zostane z času na čas vôbec čas na zápas LFC?

V poslední době velmi málo. Kde jsou ty časy kdy jsem sledoval všechny zápasy živě. V současné době mi největší čáru přes rozpočet dělá škola, kterou studují dálkově a dost často si umí vybrat výuku v den zápasu :( Prostě potom musím počkat až se zápas objeví na netu ke stažení a podívat se na záznam, ale když už člověk zná výsledek, tak v tom není ten správný adrenalin. Další čarou přes rozpočet je moje práce, protože dělám na směny bez ohledu na to, který je den nebo svátek. I když si umím vzít v době zápasu přestávku abych alepsoň na chvíli mrknul na část zápasu. Nejjednodušší situaci mám doma. Manželka dobře ví, že v době zápasu jsem v jiném světě a že ani nemá cenu se pokoušet se mnou komunikovat protože ji stejně neslyším a tak vezme děti ven a nechá mne v klidu vychutnávat zápas.

Komu z liverpoolskych rivalov nepraješ? Naopak, kto ti je sympatický?

Komu nepřeji. To je jasné (Manchester) United. Kdo mi je sympatický??? Z klubů z PL mi je celkem sympatický Fulham z nižších anglických soutěží Leeds a Cardiff.

Tipy na majstra a tímy, ktoré z PL vypadnú?

Chelsea tento rok zatím vypadá velmi silně, Manchester City se celkem slušne posílil, ale otázkou u City je jak se podaří sladit kádr. Nicméně já jsem spokojen s naším týmem a veřím, že svou kůži nedáme lacino a budeme se rvát!

Ako hodnotíš pôsobenie Beníteza v LFC?

Když přišel tak jsme vyhráli LM, rok poté FA Cup a toho si vážím. Jeho pracovitost byla (a stále je) neskutečná a já jsem z jeho příchodu byl celkem příjemně překvapený. Nicméně jeho neosobní přístup byl podle mne tím co mu podrazilo nohy. Z mé strany hráči potřebovali nový impulz a proto jsem rád, že je v LFC nový trenér. Benitez dovedl do Liverpoolu spostu hráčů, kterých jsem v LFC rád viděl a vidím (Garcia, Alonso, Reina, Torres...), ale taky některé z kterých mi vstávali vlasy na hlavě (Nunez, Pellegrino, Zenden...) dokázal, že umí témeř zničit výborného hráče (Keane) a taky za co jsem se na něj dlouho hněval bylo to, že nechal odejít Bellamyho.

Mnozí, kteří mne znají tak ví, že Bellamy je můj oblíbenec a proto jsem tento krok neuznával. V době kdy Bellamy odcházel tak bojoval se zraněním, nicméně zranění nebylo tím důvodem proč odcházel. Jestli tím důvodem byla potyčka s Riisem, která pak měla za následek výborný výkon obou jmenovaných v zápase s Barcelonou, zůstává pro mne záhadou. Bellamy nebyl jediný takový hráč,který musel odejít ale pro mne to byl jeden z nejméně pochopitelných odchodů. Benitezove působení je pro mne celkem rozporuplné. Někdy se nám dařilo míň a někdy víc Např. v sezoně 2008-2009 jsem dlouho věřil, že se nám podaří získat titul a on je tím pravým který nás k tomu dovede. Nicméně se to nepodařilo a člověk si říkal, že už jsme pouze krůček a že další sezona bude už úspěšná. Jak to dopadlo všichni víme.

Čo Hodgson, vydrží viac ako 2 roky, resp. posunie LFC kvalitatívne vyššie?

Spolu s O´Neillem byl pro mne tím kterých jsem chtěl vidět na místě Beniteze. Je otázkou jak se mu podaří se s tím poprat nicméně věřím, že to zvládne. Jeho práce ve Fulhamu se mi velice zamlouvala a i s jeho dosavadní prací v LFC jsem spokojený.

Moores alebo Gillett jr & Hicks? Kto ako majiteľ viac pohorel?

Gillett&Hicks. Moores je fanoušek Reds a vše co se snažil dělat podle mne dělal se snahou pomoci klubu. Což se o američanech říct nedá. Ti dělali vše se snahou pomoci sami sobě.

Si spokojný s tým, že je LFC opäť v amerických rukách?

Poprvé když jsem se dozvěděl, že se jedná o další Američany tak jsem si řekl: „Paráda - z bláta do louže“. Ale to byla prvotní reakce, která vyplynula z toho, že jsem neměl čas si o NESV nic zjistit. Jenže skutečnost je jiná. Není Američan jako Američan a já si myslím, že pod NESV nám bude rozhodně líp než pod duem G+H.

Čo si od NESV sľubuješ?

Když přišli Gillett jr s Hicksem, tak to byla pouze spousta řečí o tom jak bude nový stadión a peněz na nákupy a výsledek už známe. NESV je v tomto ohledu velmi opatrná.  Určitě to nebude žádné bezhlavé utrácení peněz, ale nad každou investicí bude pečlivě rozmýšlet. Pokud udělá ze značky LFC prosperující klub, který bude hrát pohledný fotbal tak budu nadmíru spokojen. Další věci navíc už budou jen bonus.

Máme ešte vôbec šancu pobiť sa o TOP 4? Nie je už konkurencia aspoň o krok vpredu?

Osobně pojem TOP4 neberu. Ani nevím proč se tento název v poslední době tolik používá. Možná to bude tím, že týmy v první čtyřce postupují do LM. Nicméně tento pojem přišel spíše s érou Chelsea. Je otázkou zda bude pojem TOP4 nadále aktuální pokud Liverpool vyhraje ligu a za ním bude Man. City, A. Villa a Tottenham a až poté CFC, MU a Arsenal (jedno v jakém pořadí). Bude to snad poté TOP7??? Nicméně ke kořenu otázky - ANO myslím si, že Liverpool je kvalitním týmem a má na to bojovat o vrcholné příčky tabulky.

Čo si na súčasnom LFC ceníš najviac?

Fanoušků. Těch sem si cenil vždy. Dále pak hráčů, kteří jsou hrdí za to, že můžou hrát za Liverpool.

Dalglish alebo Gerrard?

Dalglish. Steven sice toho dokázal spoustu, nicméně Kenny je King! Steven stále hraje a může toho ještě spoustu dokázat ať už jako hráč nebo trenér. I když co se týká trenérské kariery tak si myslím, že Carra bude pravděpodobně lepším. Ale to jsou už jen spekulace.

Je už LFC len priemerný klub?

LFC nebude NIKDY průměrným klubem. LFC je SPECIAL ONE.

Dokáže vôbec Hodgson dať tímu a hlavne hráčom nový impulz, iskru, niečo, čo ich posunie na vyššiu kvalitatívnu úroveň?

Určitě. Myslím, že už jsem se o tom dost zmínil v předchozích odpovědích.

Ako sa ti ale pozdáva jeho doterajšie nie príliš úspešné pôsobenie na AR?

Podle mne je příliš brzy na to hodnotit jeho práci. V prvním zápase (Arsenal) jsme začali hrát až když jsme byli v deseti lidech.

Další zápasy byli na pohled strašné a většinou jsme začali hrát až v druhém poločase nebo po inkasovéném gólu (jestli vůbec). Rozhodně ty poločasy bývají dost odlišné a moc se nedařilo. Na hráčích byla nervozita, která se projevovala v celé hře. Hráči jsou pod velkým tlakem a čeká se po nich velké věci. Jenže ty nepřijdou mavnutím kouzelného proutku. Nicméně někdy může stačit jeden povedený zápas a vše může být jinak.

Nyní jsme takový zápas odehráli (Blackburn, 2:1). I když hráči udrželi tempo jen do nějaké 70 minuty tak od začátku to byl úplně jiný fotbal. Je otázkou jestli na to měla vliv změna majitele (proti Napoli jsme hráli mizerně) anebo nová forma tréninků kterou Hogson přivedl do Melwoodu. Když jsem viděl fotky z tréninku před zápasem tak  jsem si říkal, že to nevypadá, jako klub který by měl být v krizi. Hráči měli výbornou náladu a šlo vidět, že se bavili.

Takže pokud přišli na jiné myšlenky, díky kterým se změnil herní projev, tak i to může být výsledkem práce Hogsona. Ono mé hodnocení je nyní ovlivněno jedním slušně odehraným zápasem, ale já věřím, že to proti Boltonu zopakujeme a budeme pokračovat v tabulce směrem nahoru.

Tvoje LFC prianie?

Teď nevím jestli jsem tuto otázku pochopil správně.

Pokud se tato otázka týká toho co si přeji pro klub, tak je mou odpovědí, aby nový majitel zajistit stabilitu klubu.

Pokud je otazkou co si přeji aby se mi splnilo – podívat se do Liverpoolu. Z různých důvodů se mi to již několik let nedaří a tak snad doufám, že jakmile dostuduji a dodělám opravy domku tak se konečně dostanu na vytoužené místo. Taky doufám, že mi to opětovně nepřekazí nějaký úraz :)

pozn. rozhovor je o septembra 2010, 27.10., teda v deň vydania bol doplnenýKomentáře

avatarTomasinho
+1
 
 
Souhlasím v mnoha věcech, jak například s názorem na Bellamyho, taktéž mého velkého oblíbence, taktéž i s Cardiffem či s tím, že považuju za vhodnějšího kandidáta na kouče Carru než Gerrarda. No, já sám jsem na liverpoolsky.net taky jednu dobu psal, ale mě už jsi asi divočáku nepamatuješ(jednou jsme řešili problém s obrázkem). A jsem rád, že jsi pomohl vytvořit tenhle web.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarkwopor
0
 
 
no to, ze si tam pisal si nepamatam ani ja .. ale to asi bolo az potom, ako som plachol :)

inak carra minule povedal, ze by bol skor trener ako houllier, ze to je cesta, po ktorej by siel .. takze s vami nesuhlasim, ze by bol lepsim trenerom ako gerrard .. teda aspon do doby, pokial sa k tejto otazke nevyjadri samotny steve :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarTomasinho
0
 
 
Jo, to už jsi tam nebyl, když jsem psal já.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatardivocak
0
 
 
Ale pamatuji - mam i tve ICQ. Da se rict, ze si pamatuji temer vsechny (rekl bych ze vsechny, ale nechci se chvastat a navic je mozne ze pokud nekdo napsal jeden clanek, ktery mu jeste zverejnil nekdo jiny tak mi v pameti neutkvel). Jak jsem napsal vsem tem lidem moc dekuji.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarkwopor
0
 
 
tak sa nechvasci :)))) ale vazne, to, ze poznas ludi. co pisali/pisu na libernet nie je predsa ziadne chvastanie
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarTomasinho
0
 
 
Já jsem psal asi 2 měsíce přibližně, pak jsem byl delší dobu mimo a najednou už mi to nešlo se přihlásit, abych něco napsal. Ale jsem rád, že si na mě pamtuješ.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarmilos
0
 
 
takže , mládež ja som prišiel na tento web po dvoch dňoch a vidím, že sa tu preberajú vzájomné vzťahy atd.
Poznám osobne len Ondru a aj to len z pred Anfieldu po zápase s Manc. 2:2, Na liverpoolsky som sa 1. krát odvážil po roku čítania a začal prispievať svojimi názormi niekde okolo príchodu Martina do tímu. Som asi ten tuctový Slovák a podla mnohých rýchlokvasený Skrtelovec. Nechám na iných nech hodnotia, po pravde je mi to fuk.
Kvázi ma omrzel liverpoolsky a to hlavne k neucte k mojej osobe, teda mojim prispevkom, aj ked sme si vymenili zopár vynikajúcich názorov s redaktormi.
Prišli noví tzv. prispievatelia, nejakí takí facebukovci, ktorí surfujú po oblúbených weboch a rýpu zo zásady nech je sranda ...!!!!
Odišli ste vy Tomashino, Kwopor, divocak, Ivo píše tak raz za 2 mes.a Ivuso tiež. Ondro sa odmlčal, Lenka nenapísala ani nepamätám a další redaktori ani si nespomeniem.
Asi tak jak odišiel mne nesympatický košičan odchádzam aj ja z liverpoolsky a je to škoda.....
Kwope, píšeš tento web tak dobre ako Ondro a mám taký dojem, že môžeš byť ďaleko lepší, pretože sa orientuješ na odborné članky a pracuješ s emóciou fans, ktorý to potrebujú.....
Takže príjemný večer a podobné články v čo najväčšom množstve !!!!
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarkwopor
+2
 
 
dik za podporu .. len upresnim, ze divo z livernet neodisiel .. to, ze pomaha aj s techn. strankou tohto webu je cisto pre to, ze je to fajn chlapik a kamarat ..

a este jedna fakticka, kt. si netreba vysvetlovat ako ze si masirujem ego, ani tak, ze nieco proti ondrovi mam (teda ak sa bavime o redaktorovi livernet s nickom oNDRA) -- ostatne na lfcway.com ako pomerne malo navstevovanom webe to ani nie je na mieste .. som si isty, ze pisem inak ako on a tiez kvalitnejsie .. snad ma teraz nikto neobvini z toho, ze sa precenujem ci chvastam, ale ti, co citaju moje clanky a poznaju ma, vedia, ze mam rad fakty a toto je jeden z nich

a este jedna vec .. aj ked sa tu od zaciatku snazim razit uplne odlisnu cestu akou sa vydal livernet, kt. navyse neraz stoji v opozicii castokrat neopodstatnenemu chvaleniu LFC, len preto, ze je LFC, resp. ked realne vystupujem proti tym, co nerozmyslaju (len hltaju akekolvek vymysly) = torres, skrtel, YNWA a IRWT fans, tu na lfcway,com je vitany kazdy nazor, ktory bude mat argumentaciu zalozenu na racionalnom zaklade ..

odmietam prvoplanove odsudenie vsetkych fans, kt. sa k LFC dostali napr. preto, ze na AR prisiel skrtel, ci preto, ze zan hra torres a pod., som vyhradne proti primitivnemu deleniu fans na pravych a tych dlasich .. ak sa ale fans, kt. klubu fandia prave kvoli tomuto, spravaju ako idioti, vtedy ich beriem za nieco, co nema cenu ..

preto, ak si vies obhajit, preco prave skrtel, ci ktokolvek iny, je tu tvoj nazor vitany .. navyse tym, ze si sem zacal chodit ti je jasne, ze sa moze hocikto ohradit, urazat sa tu ale nebudeme, na to sem chodi voci tomuto "fenomenu"pomerne dobre imunna vzorka fans LFC
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarBraňo
+1
 
 
Tomashino, nic si z toho nerob. Ludi, ktorým to pisanie ide, bezne po urcitej dobe zabanujeme :). Inak fajn rozhovor Divo a kwoop...
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarjano
0
 
 
Divocaka som mal moznost spoznat na letnom stretku a je to prijemny, vysmiaty chalanisko. Pri tom chlastani a prezierani ani nebol cas na takyto rozhovor o LFC, takze si to urobil za mna. Tesim sa zase o rok.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarIvuso3
0
 
 
O akom chlastani na zraze to rozpravas?
Divocak predsa vobec nepije, ostatne ako ja.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarjano
+1
 
 
Zato ja ano.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarIvuso3
0
 
 
Divocak, to je kto? Nejaky polyhistor? Uz mi tu chybaju len rozhovory s Ondrom, PopBobom a Zivisom. Nasledne Tibis, macca a to tu uz bude rovno povodny liverpoolsky.net
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarkwopor
0
 
 
tymto smerom sa to ubera aj kvoli tvojmu nekdajsiemu presvedceniu, ze jeden web o LFC v CR a SR staci, resp., ze by som sa mal vratit, tam, odkial som vysiel, navyse taka nostalgia nie je zase az tak slaba zalezistost :) .. a len pre uplnost, so zivisom urcite bude, ak sa ten do toho dokope .. popbob je tiez zaujimava partia, zvysni menovani, to radsej nie, to uz by bolo nasilu .. aj ked ma mozno prehovoris .. v poslednej dobe ti to ide celkom fajn :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarMILOŠek
0
 
 
Pěkné čtení! S Bellamym souhlas, taky to byl hráč "mé krevní skupiny". Úplně stené pocity jsem prožíval s Robbiem Keanem...:-(
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarkwopor
0
 
 
a potom, ze ten benitez nebol super a este aj stvrt roka po jeho odchode sa mu poprave vola na slavu ..
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarMILOŠek
+1
 
 
Já slavím, že je pryč...:-)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarkwopor
0
 
 
ja tiez, len keby na jeho miesto neprisla jeho anglicka a zaroven kopia, ktora sa boji
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarLiverpoolsky.net-Zivis
0
 
 
Milos, o jake neucte to prosim te mluvis?

Kwop: dobra masaz :)

Ivuso: dneska jdu s tibisem na pivo, udelam rozhovor !
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatarmilos
0
 
 
Ťažko sa tu rozpisovať, ale charakterizuje to typ prispievateľov, minule ma niekto ,, poslal,, na tento web, že tu sa ,, môžem,, realizovať. Ale to ma tak netankuje. Neviem akým spôsobom mi bol zrušený avatar a taktiež môj nick - milos, pod ktorým som vždy prispieval. Mam na to môj názor, ale prezentovať ho nebudem. Výsledok je , že mi napíše už je registrovaný a po žiadosti o vysvetlenie mi nebolo odpovedané z redakcie.
Je to ale už jedno . Ide hlavne o LFC a informácie a tie si nájdem aj tu.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
Diskutující jsou povinni dodržovat pravidla diskuze ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Středa, 27 Říjen 2010 14:52
 

Krátke správyFerguson, bulvárni pisálkovia a tí, čo bažia po senzáciách majú smolu. LFC svoje najväčšie hviezdy nepredá. Potvrdil majiteľ John Henry: "Chceme káder posilniť a nie ho oslabiť," povedal jasne.

 Rezerva prehrala v príprave v Huddersfielde s Town 1:2, navyše 15 minút pred koncom musel z ihriska Ryan Babel, ktorý si poranil rebrá. V dueli nastúpilo hneď niekoľko áčkarov, ale ani to na lepší výsledok nestačilo. Jediný gól LFC dal Eccleston. Zostava: Jones - Irwin, Aurélio (Flanagan 60), Roberts, Darby, Mavinga, Pacheco, Spearing (cpt), Eccleston, Babel (Robinson 75), Ince (Suso 45).

 Mesto Liverpool dalo novému majiteľovi LFC New England Sports Ventures (NESV) 6 mesiacov na to, aby sa rozhodol, či bude stavať nový štadión, alebo zrekonštruuje Anfield.

 

Infobox

»»» Baví ťa písať o LFC?
»»» Ovládaš joomlu či grafiku, vieš vytvárať wallpapers, videá?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!! Kontaktuj nás na , alebo
»»» Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
»»» Chceš odpromovať svoj web či blog u nás?
»»» Vymeniť baner či umiestniť reklamu?
Po odpoveď si choď na , alebo
»»» V prípade technických problémov pozri lfcway.blogspot.com

»»» PROMO webu LFCWAY.COM


LFCWAY.COM - jediný nebulvárny web v cz/sk internetovom priestore zameranom na anglickú Premier League

Posledné komentáre

kwopor: Kyrgiakos ako niekto, kto ponúka riešenie pre ofenzívu - no a to je ta konvencnos...
Slavo: Kyrgiakos ako niekto, kto ponúka riešenie pre ofenzívu - * pravu zalohu ...
Slavo: Kyrgiakos ako niekto, kto ponúka riešenie pre ofenzívu - Roy proste Johnsona na �...
kwopor: LFC minul za posledných 20 rokov viac ako mancs - vacsina lfc fans mala vz...
MILOŠek : LFC minul za posledných 20 rokov viac ako mancs - Přesně na tohle jsem p...
kwopor: Kyrgiakos ako niekto, kto ponúka riešenie pre ofenzívu - skus sa pozriet, kto lfc...
kwopor: Kyrgiakos ako niekto, kto ponúka riešenie pre ofenzívu - asi sa to nezda, ale kyr...
Slavo: Kyrgiakos ako niekto, kto ponúka riešenie pre ofenzívu - Ano, ešte nech mu Torre...
milos: We like: LFC nebude nikdy priemerný - Ťažko sa tu rozpisova�...
Slovak Czech English German Russian