Neprehliadnite

Zima 10/11 - prestupový sumár

We like - zaujímavé rozhovory s fans

Pozrite si videá na našom youtube kanáli

Zápasy

  • PL (d) - Wigan, 12.2, 16.00 h, PREVIEW >>1:1
  • EL (v) - Sparta, 17.2, 21.05 h, PREVIEW >>0:0
  • EL (d) - Sparta, 24.2, 19.00 h, PREVIEW >>
Rozpis a výsledky 10/11 Tabuľka PL, Tabuľka EL
DOLEŽITÉ INFO: >>> "Carroll ešte nie je pripravený na debut," povedal na margo víkendového štartu novej akvizície Kenny Dalglish. Andyho stále trápi zranenie stehna. >>>Podľa Daniela Aggera je Torresov odchod k archrivalovi neakceptovateľný, azda aj preto si v dueli na pôde Chelsea (1:0) Španiela aspoň trochu podal >>> Daniela Ayala napokon predsa len odchádza na hosťovanie do konca sezóny do Derby. >>> Pozrite si pár grafických návrhov na tému Liverpool FC >>> Jonjo Shelvey bude LFC 3 mesiace chýbať. Dôvodom je poranené koleno
We like: Torresov dres netreba spáliť, stačí zatrieť meno PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
We like - rozhovory s fans
Napsal uživatel kwopor   
Sobota, 19 Únor 2011 17:29

Po dlhšej odmlke tu je opäť seriál We like prinášajúci zaujímavé rozhovory s fans, ktorí majú čo povedať na tému Liverpool FC. Premiérovo v roku 2011 a premiérovo na poľskú nôtu.

Zhruba tri desiatky čitateľov lfcway.com mi počas niekoľkotýždňovej pauzy We like hovorilo, že čo sa deje, kedy budú ďalšie časti. Čas a pár osobných dôvodov napokon zariadili, že sa s premiérovbou časťou v 2011 stretávate až teraz. Určite sa ale oplatí prečítať si, čo píše poradca jednej stavebnej firmy Piotr Novak. Samozrejme o Liverpool FC.

Čo ťa priviedlo na Slovensko, teda okrem lyžovania?

V podstate nič. Tatry máme aj my, ku vám ale roky chodím a tu na Jasnej som si už nejako zvykol.

Červená kombinéza, ktorá na bielom snehu riadne kontrastuje má aj nejaký význam?

Jasné, že má. LFC je moja srdcovka. Keby si videl, ako vyzerá môj byt, asi by si si o mne pomyslel, že som poriadny šialenec.

Opíš ho..

Červené steny (nie všetky, lebo jedna v obývačke je biela a ďalšie vrhá jemný sivý odtieň), na jednej z nich zarámovaná fotka z Anfieldu, ktorý som pred dvomi rokmi premiérovo navštívil. Prestieradlá, taniere, poháre, myš k počítaču, veci v skrini, kopačky, lopta ... už ani neviem, všetko je liverpoolske. Som v tomto naozaj šialený.

Fúúha :) .. na lyžiarskej výstroji ale žiadny liverpoolsky symbol nevidím..

No, ani nemôžeš. Má pár čiapok a šálov, ale tu na svahu sa treba riadne obliecť, vo svojom postavení si nemôžem dovoliť byť chorý. Mám tu ale peňaženku s logom klubu.

To akože na niečo pozývaš? :)

Kľudne, ale len ostré. :)

Skoro 3/4 hodina pri teplých a tuhých nápojoch ponúkla nižšie uverejnené pohľady. Ich highlightom je azda pozvanie na letný zraz fandov fcliverpool.pl, jedného z dvoch najväčších poľských webov o LFC. Možno sa teda stane, že sa tam zastavím a v lete prinesiem pohľad aj z tejto strany. A možno nie, uvidíme :)

Čo hovoríš na návrat Kennyho Dalglisha na post manažéra klubu?

Fantázia. Nielen my v Poľsku, ale čo sledujem, ak celý svet je touto správou nadšený. Už len, aby mal dostatok priestoru na realizovanie svojich predstáv.

Možno práve to, že mu NESV v závere januárového prestupového okna dala toľko peňazí na nákupy, resp. slová Wernera, že Kenny je naozaj kompetentný vykonávať úlohu manažéra kvalitne a dôstojne, je jasným dôkazom, že mu po sezóne ponúknu riadny kontrakt..

Asi by som vyskočil z kože.

Ja hádam tiež..

Ozaj a čo premrštený transfer Carrolla do LFC?

Môže za to Torres. Ak by sa ten na poslednp chvíľu nerozhodol, že chce odísť, Carrollova cena by určite nebola takáto. Fans si síce myslia, že bude Andy minimálne taký strelecký kaliber ako Španiel, ale zase treba zostať pri zemi a mať reálny pohľad na veci. Andy je stále len mladý perspektívny futbalista, ktorý ešte musí dokázať, že na takúto úroveň má.

Spomenul si Torresa, tak mi nedá, myslíš, že ho za jeho odchod do Chelsea treba haniť?

No, v prvom rade treba povedať, že mi za jeho gólmi a eleganciou bude smutno a tiež to, že toho pre LFC urobil naozaj veľa. Bol dlhý čas lojálny, dával nám istotu, že klub miluje. To sa ale z hodiny na hodinu zmenilo a on sa obliekol do modrého. Prioritne nevadí, že klub opustil, lebo sa stotožňujem s Kennyho názorom, že kto v klube byť nechce, netreba ho v ňom držať, ale vadí mi spôsob, akým to urobil a jeho načasovanie. Určite nehovorím len za seba, keď poviem, že pokojne mohol v lete odísť a keby to bolo niekam do zahraničia, určite by v srciach liverpoolskych fans zostal zapísaný a ako hráč, ktorý klub miloval. A takto je to skôr naopak. navyše tie jeho neuhladené reči po podpise Chelsea.

Stev Gerrard sa mu na Stamford Bridge pri predzápasovom podávaní rúk ani nepozrel do očí..

Jeho to muselo raniť snáď najviac. Veď v tíme nebol roky ďalší taký výrazný futbalista, ako práve Torres. Myslím, že Gerarrd aj pred pár dňami priznal, že mu Torres odchodom poriadne ublížil..

Presne povedal, že mu zlomil srdce..

No to aj mne. Mal som dokonca dva dresy s jeho menom.

Čo si s nimi spravil? Boli aj takí, čo ich spálili..

No tak to by som neurobil. Ale zašiel som do jedného obchodu s textilom a nechal si jeho meno pretrieť červenou farbou. Teraz mám liverpoolsky dres s č. 9 na chrbte. Nešlo mi prioritne o to, že by mi bolo ľúto tých peňazí, ktoré som na dres vynaložil, ale spáliť by som ho nespálil, ani nijako inak nezničil, pretože je na ňom aj znak klubu a ja som zarytý fanúšik a klub si vážim..

Odkiaľ vlastne si?

Z Noveho Targu. Stretávam sa tam aj s pár fandami LFC. Raz za dva týždne dokonca vybehneme na pivo, najlepšie pri zápase The Reds. To mám rád.

Myslíš si, že má LFC pred sebou svetlú budúcnosť?

Rád by som to na námestí na plnú hubu vykríkol, ale budem radšej opatrný. Stalo sa mi, že som po nástupe Gilletta jr a Hicksa dal pár fandom Man Utd poriadne najavo, že odteraz to budú len a len časy LFC, po Torresovej parádnej premiérovej sezóne som si bol istý, že to tak je, ale napokon sa s Američanov vykľuli celkom nepríjemní ľudia, ktorí strašia LFC dodnes. Veď len teraz pred pár dňami sa obrátili na súd, aby vysúdili miliardu ako odšskodné. To je nehoráznosť. Hlavne po tom, čo tu spôsobili.

Tú miliardu libier ale žiadajú od Royal Bank of Scotland..

To hej, len súdy sú aj o všelijakých zvratoch a právnických kľučkách a asi by ma neprekvapilo, keby prachy žiadali aj od LFC. Lebo im môže byť jedno, kto im tú miliardu zaplatí, hlavne, že ju dostanú.

A čo tvoj názor na NESV?

Presne ako som povedal pred chvíľou. To, že vynaložili peniaze na Suáreza a Carrolla je fajn, ale hodnotiť budem aj neskôr, pretože zatiaľ je to len také nástupnícke gesto, aké urobili aj G&H.Aktuálne sú mi ale oveľa sympatickejší ako G&H v čase, kedy som proti nim nič nemal. Ale zdanie klame, takže som opatrný.

OK, zmeňme tému. Sleduješ zápasy LFC pravidelne?

Áno. Za posledných, myslím 5 rokov som nevidel naživo snáď tri. Cez 10x som bol aj v Anglicku, 7x na Anfielde, tento klub je mojou vášňou a neskrývam sa pred faktom, že môj voľný čas poriadne ovplyvňuje.

Teda aj počas pracovnej dobe surfuješ po liverpoolskych weboch, ideš z roboty skôr domov, aby si zápas stihol a pod.?

Našťastie sa mi už dlho nestalo, že by môj pracovný čas zasahoval do časov, kedy LFC hráva, ale ak by malo na to prísť, tak by som sa nejako vyhovoril. The Reds sú moja srdcovka, teraz mi to už vyznieva smiešne, ale kvôli Liverpoolu ma opustli už dve partnerky. Tá súčasná je ale veľmi tolerantná, takže si to užívam :)

Inak ťa možno bude zaujímať, že som už aj napísal pár článkov na fcliverpool.pl, to je jeden z poľských webov o LFC.

Áno, poznám..

Fakt, aj naň chodíš?

Nie, teda len tak asi 5x za rok, keďže po poľsky neviem, vyhľadávam skôr anglické weby a ten náš lfcway.com, pre ktorý aj robíš rozhovor. Ale pýtať sa mám ja :)

Tak sa pýtaj, predtým ťa ale ešte pozývam na letný zraz poľských fandov. vždy je tam veľmi dobrá atmosféra.

Dík, pouvažujem nad tým :)

Ako vidíš ambície LFC v tejto sezóne a v tej ďalšej?

No ambície sú priamo úmerné kvalite tímu a jeho forme, my na Ligu majstrov tento rok skôr nemáme, aj keď by som sa nebránil, keby sme sa do nej napokon kvalifikovali. V prvom rade by ale malo ísť o zastabilizovanie situácie a o to, aby Kenny dostal naozaj ten priestor, ktorý potrebuje. Budúca sezóna by potom už po vhodnom letnom posilnení kádra mohla byť o reálnom boji o Ligu majstrov. Pre klub ako je LFC je dôležité, aby hral európske poháre. Minimálne Európsku ligu, ale určite budeš súhlasiť, že tá sa nám proste musí máliť.

Akých hráčov vidíš v budúcnosti na postoch lídrov tímu?

Strašne by ma potešilo, keby sa presadil Sterling. Mám rád takýchto čiperných futbalistov a tiež, keď hráme ofenzívne, čo sme už naozaj dlho nehrali. A práve hráči ako Sterling schopní potiahnuť loptu po krídle nám k tomu môžu dopomôcť.

Tiež sa mi páči Shelvey, jemu dosť verím a v Kellym nám rastie nový Carragher. To sa vôbec nebojím povedať.

A čo Suso?

Ako som už hovoril, som liverpoolsky maniak a tak sledujem na liverpoolfc.tv aj zápasy juniorky a rezervy. Suso je výborný. Niet pochýb o tom, že futbal hrať vie, už len keby dostal šancu a chopil sa jej. Inak sa mi ešte páči Flanagan, to je taký poctivý obranca a Coady či Wisdom vyzerajú tiež sľubne.

Takže máme v mládežníckych pomerne fajn talenty..

Nie je to anglický top, ale pár takých, ktorí by mohli urobiť v LFC kariéru sa tam nájde.

Myslíš si, že hrozí v lete odchod aj ďalších hráčov typu Torres? Reina, Johnson, Cole, možno Gerrard..

Pepe musí byť hrozne smutný z toho, že LFc vlastne za pár okamihov už nie je španielsky tím. Ale verím, že zostane, je to srdciar a mrzelo by ma, keby sa porúčal. ďalším spomenutí hráči budú podľa mňa v tíme aj v 2011/12.

Ešte ma zaujalo tvoje meno. Piotr Novak je predsa bývalý poľský futbalový reprezentant..

To je pravda, máš pero, podpíšem sa ti na ruku :)) Ale vážne, nie sme žiadni príbuzní, je to len zhoda náhod, že sa volám rovnako..

OK teda, už som sa tešil :) Tak veľa zdaru a nech nás ten Liverpool teší..

Dík. Som si istý, že bude.

 Komentáře

avatar lapko
+3
 
 
Konečne :)...krása čítania, celkom rozumný chlapík...a na ten poľský zraz by som na tvojom mieste išiel
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar dusko28
+3
 
 
Ďakujem Kwopor za super čítanie, vždy ma vieš týmito článkami pobaviť. :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar kwopor
0
 
 
rado sa stalo :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar SANTI 9
-1
 
 
FERNANDO TORRES LIVERPOOL's No. 9 !
najlepsia devina ever !
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=Xfgqi-UahE8
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=Y7xvegPH_Lw
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=11MQnQ8QjJs&feature=related
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar anfieldroad77
0
 
 
od doby ked som videl toto video som si začal mourinha vážiť to gesto smerom k fanúšikom a úcta k našim hráčom /aj naopak/ma dostali btw.toto je atmosféra hodná anfieldu
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=Dif7Y_gPzW0&feature=related
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
znova a znova SA VRACIAM K
tYM VIDEAM, vsimli ste si aky bol Mourinho pokorny?
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
chcem len upozornit, ze ma s dalglishom vela spolocneho, hlavne skromnost a spokojnost, lebo vedia , co robia a uznaju prehru na celej ciare.......
skuste sa pozriet.........aj ic ocami
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar KOnev
-3
 
 
Mourinho je arogantny blb, jedno gesto nenahradi vsetko...
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
arogantny je kaztdy, kto si neuvedomuje kto mourinho je,
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar gerrard8
0
 
 
fantasticka atmosfera ...nebranil by som sa byt tam nazivo
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar gerrard8
0
 
 
sry mala byt reakcia na marcela
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar marcel
0
 
 
bohuzial uz sme to zmeskali, ale pri titule lfc, pri tom, ktory pride dufam, skor nez zomriem budem urcite, mozno sa na stadion nedostanem, ale budem najblizsie, ako je to len mozne, cize v liverpoole urcite......
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar Septex
+1
 
 
Super čtení.... Třeba si místo přebarvení jména za chvíly nechá dát jméno Carrolla když ten má 9. No uvidíme jak se mu bude v LFC dařit. Každopádně jsem rád, že tyto rozhovory existují... :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar kwopor
+1
 
 
ja som rad, ze ich je pre koho robit :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar cristiano.K.
+1
 
 
podobný blázen jako já:D akorát mě ještě příetelkyně kvůli LFC neopustila ani jedna,takže se s ním nemůžu rovnat:D pokoj mám v červené,nad postelí vítězný tým z LM LFC,velký plakát Gerrarda, vedle byl Torres,ale ten už tam nevisí! Kalendář LFC na druhé straně.Dále povlečení,podložka pod myš,osušku,náramek na ruku a peněženka:)

pěkný článek! Navíc ten člověk má dobré názory,víc takových:)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar kwopor
0
 
 
nie je jednoduche najst viac ci vela ludi s podobnymi nazormi .. predpokladam, ze sem na lfcway chodia prevazne taki, ale na druhej strane stretnut takeho nazivo je skor vynimkou ako pravidlom ..

cristiano K. a ked si uz taky manik, pomoz nam s lfcway ... co ty na to? (ak som sa ta uz na to pytal, bet ro ako opakovanu priatelsku poziadavku :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar cristiano.K.
0
 
 
pomůžu......zítra jedu do Liverpoolu(poprvé) chtěl jsem si půjčit foták od bratra,ale stál 12000kč a nevím,jestli to mám riskovat,protože jdu do sektoru Sparty:-/ určitě něco sepíšu a zašlu ti. Ted jsem poměrně dost pracovně vytížen,ale v březnu už by to mělo být lepší.

btw: nevíš kolik vyjdou lístky na zítřejší zápas v LFC a zda budou ještě k mání? Nechce se mi do toho sektoru Sparty:-/
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar kwopor
0
 
 
vyborna sprava :) ... podla ofic. webu su vypredane .. takze aspon medzi tymi spartanmi si to uzi :)
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar cristiano.K.
0
 
 
hm naivně jsem si myslel,že by mohly být ještě nějaké lístky volné. V zakladní skupině EL bylo dost místa.Holt návrat Kennyho a je vyprodáno.Díky.
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
Diskutující jsou povinni dodržovat pravidla diskuze ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Sobota, 19 Únor 2011 17:47
 
LFCway.com Pomôž nám s LFCway.com, píš na [email protected] Facebook Čítaj spravodajstvo LFCway.com aj na Facebooku Fajn obrázky Grafika a LFC. Ide to k sebe Stats Aktuálne štatistiky sezóny 2010/11 Youtube LFCway.com má aj svoj kanál na Youtube


Zamerané na The Reds

 

 

 

>>> všetky fotky >>> kliknútím sa obrázok zväčší


Krátke správyPrudká bolesť v chodidle a lýtko. To sú aktuálne zranenia, ktoré trápia Martina Kellyho, resp. Daniela Aggera. Dĺžka pauzy zatiaľ nie je známa. Obaja si zdravotné nepríjemnosti privodili vo víťaznej odvete 1/16 finále Európskej ligy, v ktorej LFC zdolal Spartu 1:0. Aby toho nebolo málo, Glena Johnsona trápi achilovka, na víkend by ale mohol byť, rovnako ako Gerrard fit.

 18-ka pokračuje vo víťaznej šnúre, proti Huddersfieldu vyhrala už (4:1) 7. zápas v rade. O góly sa postarali 2x Morgan, po jednom pridali Sterling a Adorjan (11m). LFC: Stephens - Rafferty, Smith, Wisdom (McGiveron 73), Sama, Thomas, Sterling (Walsh 59), Roberts, Morgan (Mukendi) 59, Adorjan, Silva.

 


Kenny Dalglish je starým otcom. Jeho synovi Paulovi, resp. neveste Brandi sa narodili dvojičky Rocco a Coco Rose.

 

Infobox

»»» Baví ťa písať o LFC?
»»» Ovládaš joomlu či grafiku, vieš vytvárať wallpapers, videá?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!! Kontaktuj nás na , alebo
»»» Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
»»» Chceš odpromovať svoj web či blog u nás?
»»» Vymeniť baner či umiestniť reklamu?
Po odpoveď si choď na , alebo
»»» V prípade technických problémov pozri lfcway.blogspot.com

»»» PROMO webu LFCWAY.COM


LFCWAY.COM - jediný nebulvárny web v cz/sk internetovom priestore zameranom na anglickú Premier League

Posledné komentáre

bonsej: Kelly, Agger, Kuyt, Cole. A výhra nad Spartou - Ngog ma vcera velmi skla...
kwopor: LFC - Sparta 1:0 - steve ten sa velmi tesil...
ardno01: LFC - Sparta 1:0 - v každém případě, p...
ujo: LFC - Sparta 1:0 - Pravdepodobne si nevidel...
cyppisek: LFC - Sparta 1:0 - SPEARING vcera zahral do...
ardno01: LFC - Sparta 1:0 - tak proměnit šance, je...
cyppisek: LFC - Sparta 1:0 - NGOG nehraje spatne, ale...
ardno01: LFC - Sparta 1:0 - Hlavní je,že se postou...
Javor: LFC - Sparta 1:0 - fero nebi tolko toho ngo...
Slovak Czech English German Russian