Neprehliadnite

Zápasy

  • PL (v) - Bolton, 31.10, 17.00 h, PREVIEW >>1:0
  • EL (d) - Napoli, 4.11, 21.05 h, PREVIEW >>3:1
  • PL (d) - Chelsea, 7.11, 17.00 h, PREVIEW >>
Rozpis a výsledky 10/11 Tabulka PL, tabulka EL

Reklama

Zápasy LFC naživo!! Pozri si ponuku cestovky fanstour.cz

Obchod s oficiálnymi produktmi LFC. Nakupujte cez internet

Kyrgiakos, Gerrard a Torres lídrami proti Rovers PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Stats 10/11
Napsal uživatel Ol!ver   
Neděle, 24 Říjen 2010 18:24

Pozitívnejšie hodnotenie ako inokedy je namieste. LFC zdolal Blackburn (2:1) po výkone, na aký sme u neho v posledných mesiacoch nie príliš zvyknutí.

LFC: Reina - Konchesky, Carragher. Kyrgiakos, Škrtel - Lucas, Meireles, Maxi, J. Cole, Gerrard - Torres. Lavička: Jones, Jovanovič, Babel, Ngog, Poulsen, Shelvey, Kelly.

Hodnotenie hráčov. Známka v zátvorke.

Reina (7,5) – Čo k nemu dodať, je to opora, spoľahlivý brankár, drzý a výborne podporujúci protiútoky.

Carragher (7,5) – Zo začiatku sa snažil podporovať útok, vyšli mu aj niektoré centre, niektoré boli mimo. Na to, že v poslednom čase hráva na tomto poste zle, dobrý výkon. Čo sa týka toho vlastného gólu, nebola to je chyba, on len chcel zabrániť lopte aby nepadla za čiaru, proste sa ocitol v nesprávny čas na nesprávnom mieste.

Kyrgiakos (9) – Najnebezpečnejší hráč v súperovom vápne vo vzduchu. V štandartkách sa doslova vyžíval, vždy stál tam kde má byť, zaslúžil by si viac ako jeden gól. Výborne.

Škrtel (7) – V podstate spoľahlivý výkon až na jednu situáciu. Benjani prešiel cez Koncheskyho a Martin aj keď v ťažkej situácii ho mohol zastaviť. Inak pohoda.

Konchesky (5,5) - Priemerný až podpriemerný výkon, najslabší článok obrany. Nemal cez neho prejsť drevák Benjani. V defenzíve nás nepodrží a v ofenzíve mu chýba rýchlosť a výbušnosť, center sa podarí raz za uhorský rok.

Lucas (7,5) – Dnes nás nechávali tragickí Rovers hrať(posledných 15-20 minút hrali skôr oni), a to bola pre Lucasa voda na mlyn. Snažil sa hrať aktívne, akcie nebrzdil, väčšiu chybu neurobil, takže asi najlepší jeho zápas túto sezónu v PL. Ponúkol aj na jeho pomery pekné hlavičkové zakončenie pri štandardných situáciach.

Meireles (6,5) – Určite by dostal väčšiu známku, keby mu vo finálnej fáze proste niečo nechýba. Po šanci Colea a následnej Raulovej dorážke mal padnúť gól. Spolu s derby s mancs jeho najlepší zápas, ale ešte sa môže zlepšiť.

Maxi (7,5) – Dnes taktiež najlepší zápas v tejto sezóne. Väčšinu zápasu bol aktívny, rozumel si so spoluhráčmi, snažil sa niečo vymyslieť. Zaujala hlavne akcia s Torresom a následná šanca Colea. Zaslúžil by si gól, šancu mal, ale brankár súpera jeho hlavičku vystihol.

J. Cole (7) – Vľavo bol často vytratený, ale keď mal loptu na kopačkách bol pre súpera nebezpečný. Zaknihoval si krásny gólový center na Nanda. Podobne ako Maxi si zaslúžil streliť gól, ale jeho pokus brankár reflexívne vyrazil, škoda toho.

Gerrard (8,5) – Dnes, oproti iným zápasom hral náš kapitán ako vymenený. Bol aktívny, jeho centre mali oči a rohy zahrával bravúrne. Musím aj zmieniť peknú akciu, keď ho pohotový Reina videl nabiehať a hodil mu loptu krásne dobehu, akciu Steven sám zakončil, ale Robinson sa vyznamenal.

Torres (8) – Podporila ho záloha a bolo to vidieť. Výborne kombinoval a svoju snahu okorenil pekným gólom. A že Nando nemá formu, stačí ho podporiť a ovocie v podobe jeho gólov sa prejaví.

Striedajúci:

N´Gog (bez hodnotenia) – Prišiel v 79. minúte. Normálne by som ho známkoval, ale dnes sa vôbec nedostal do hry, Jonjo už ani nehovoriac.

Shelvey (bez hodnotenia)Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail (Pro ověření & odpovědi)
Opište kód   
Diskutující jsou povinni dodržovat pravidla diskuze ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Neděle, 24 Říjen 2010 18:29
 

Krátke správyG. Johnson a Kyrgiakos ani medzi náhradníkmi. Ktovie, či sú za ich nenominovaním na šláger 11. kola PL proti Cheslea zdravotné problémy, či niečo iné. Každopádne prekvapivý návrat Kellyho do základu. Zostava: Reina -  Konchesky, Kelly, Carragher, Škrtel - Lucas, Gerrard, Maxi, Kuyt, Meireles - Torres. Náhradníci: Hansen, Wilson, Spearing, Poulsen, Shelvey, Ngog, Jovanovič.

 Európska liga, resp. domáci duel proti Napoli aj so zmenami v základe, v ktorom sa neobjaví ani Torres (ten ani medzi náhradníkmi), ani Gerrard a Škrtel. Po zranení sa ale vracia Johnson, škoda, že nie na pravé krídlo. Na trávniku aj mladíci Spearing a Shelvey. LFC: Reina - G. Johnson, Konchesky, Kyrgiakos, Carragher - Poulsen, Spearing, Meireles, Shelvey, Jovanovič - Ngog. Lavička: Hansen - Gerrard, Lucas, Wilson, Kelly, Škrtel, Eccleston.

 Mladý obranca či záložník rezervy Victor Palsson odchádza na hosťovanie do Dagenham & Redbridge. 19-ročný Islanďan bude v tíme účastníka League Two do 4. januára.

 

Infobox

»»» Baví ťa písať o LFC?
»»» Ovládaš joomlu či grafiku, vieš vytvárať wallpapers, videá?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!! Kontaktuj nás na , alebo
»»» Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
»»» Chceš odpromovať svoj web či blog u nás?
»»» Vymeniť baner či umiestniť reklamu?
Po odpoveď si choď na , alebo
»»» V prípade technických problémov pozri lfcway.blogspot.com

»»» PROMO webu LFCWAY.COM


LFCWAY.COM - jediný nebulvárny web v cz/sk internetovom priestore zameranom na anglickú Premier League

Posledné komentáre

Tomasinho: LFC - Chelsea 2:0 - V první půli hořel v�...
Liverpudlian: LFC - Chelsea 2:0 - ešte počkajme a možno...
MilanLFC: LFC - Chelsea 2:0 - 4 výhry v řadě :) to ...
jano: LFC - Chelsea 2:0 - K tomu Lukasovi, videl s...
frankiiee: LFC - Chelsea 2:0 - skvelé...teraz bude naj...
jano: LFC - Chelsea 2:0 - Stihol som len druhy pol...
milos: LFC - Chelsea 2:0 - pekne napísané review,...
oravisch: LFC - Chelsea 2:0 - Dnes musim uznat, ze Luc...
Marahera: LFC - Chelsea 2:0 - A zázrak je na světě....
Slovak Czech English German Russian