LFC1892.NET – spájame weby i sily. Dôvodom je Liverpool FC

Nový web na česko-slovenskej pôde, po ktorej chodia fans liverpoolskych The Reds. Aktuálne už info o LFC nájdete práve na lfc1892.net. Web lfcway.com už aktualizovaný nebude.

Budem od úvodu úprimný. Ostatne, taký som bol v obdobnom priestore vždy. Na lfcway.com to mnohí veľmi dobre vedia, na liverpoolsky.net, kde som svojho času tiež roky pôsobil, sa možno tiež pár takých nájde.

Takže bez zbytočných obkecov zrejmá info – oba vyššie spomenuté weby odteraz vystupujú ako jeden.

A pritom to zbehlo nie ako koncept, nie ako nápad, ktorý by bol dlhšie pripravovaný, ale ako výsledok jedného náhodného stretnutia. Pred pár týždňami si len tak kráčam z práce, prihovoril sa mi nejaký chlapík, ktorého som si mal pamätať z jedného z minulých zrazov (lenže po lobotómii si toho veľa nepamätám), že by sme to mali s Braňom urovnať.

Keďže som extrémne bystrý, doplo mi, že Braňo ako jediný nositeľ tohto mena ever, musí byť Pobbob z livernetu, navyše týpek s liverpoolskou šiltovkou ani nevedel, čo spôsobil. Tak sme sa sa s Popbobom stretli, dali si po papuli a výsledok urovnávania je aktuálne vzniknutý lfc1892.net.

„12 ROKOV SME MALI NA ČESKO-SLOVENSKEJ SCÉNE 2 a PÁR MESIACOV DOKONCA AJ 3 WEBY. LEPŠIE JE VŠAK MAŤ JEDEN – AKTUALIZOVANÝ A KVALITNÝ.“

Symbolika je zrejmá. 1982 je rok založenia klubu z Anfieldu a aj keď to nebol zámer lfc1892.net je aj čo sa názvu týka akýmsi pokračovateľom či kombináciou liverpoolsky.net i lfcway.com. Mimochodom názov vznikol, resp. bol odobrený po dohode trojice marsur, Fabio, Popbob. tak, ak sa vám nepáči, hate smerom ku nim – alibista vo mne vraví, že som navrhol iný 😉

Jasná je aj skratka LFC, na novej platforme budeme ponúkať „povinné jazdy“ ako previews, reviews, match centre, v hre bude aj tipovačka, podcasty, blogy a pod.

S nápadom mať na česko-slovenskej scéne jeden web sme sa do éteru neponáhľali, preto je prítomný predpoklad, že to niekoho prekvapí.

Predtým, ako uroním slzu, ešte pár teplých slov – za celý tím lfc1892.net nám všetkým prajeme, aby bol nový web fajn, navštevovaný, aby bol útočiskom pre priaznivcov The Reds, miestom, kde si každý nájde dostatok info o LFC (recepty na guláš si každý súdny človek nechá pre iný priestor), miestom, kde si bude istý, že mu nič podstatné týkajúce sa Liverpoolu neunikne. A hlavne miestom, kde bude rád chodiť. Veď sme jedna komunita, tak nemá dôvod ju ďalej štiepiť, ale spájať.

 

5 3 hlasy
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
4 Comments
Najnovšie
Najstaršie S najviac hlasmi
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
keeno
keeno
Guest
21. júla 2021 23:42
keeno
keeno
Guest
21. júla 2021 23:40

http://www.liverpoolsky.net/

takže sa nespojili

keeno
keeno
21. júla 2021 21:56

jediná požiadavka moja, zrušte plusky a mínusky pod príspevkami, má to logiku, aspoň pre mňa, nie preto, že vždy mám veľa plusiek pričasto, preto , že ma zaujíma názor, a cez plusky a mínusky sa nedozviem nič, a ani nemám šancu vidieť veci jasnejšie.

keeno
keeno
21. júla 2021 21:46

Keď som naťukal pred včerom do vyhľadávača lfcway.com a uvidel, čo vidím, tak sa moje srdce veľmi potešilo. Hlavný dôvod je v nadpise spájame weby i sily. Dôvodom je Liverpool FC….. viac k tomu nemám, čo dodať , iba to, že ja osobne nebudem už nikdy , ani pod vplyvom alkoholu, kvoli zlému výsledku a emóciam nikdy nebudem už útočiť a atakovať žiadneho diskutujúceho vulgárnymi slovami a bez rozmyslu a plný zlosti a hnevu. Toto spojenie je to najlepšie , čo sa pre fanúšikov LFC v Čechách a na Slovensku mohlo stať. Trvalo to roky, ale zdravý rozum a zmierenie… Čítaj viac »

4
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x