Liverpool expresne rýchlo nahradil Mignoleta

Španielskeho brankára sme naposledy mali v kádri v roku 2014. Pepe Reinu netreba žiadnemu fanúšikov The Reds  predstavovať. Jeho kraja Adriána možno hej, tak poďme na to. PS: Štvrtá letná kúpa The Reds má 32 rokov a …

Adriána poznáme z West Hamu. Kto nie,  asi nemá Premier League vo svojom voľnom čase ako prioritu 🙂 Celým menom Adrián San Miguel del Castillo je sevillský rodák (nar. 3.1. 1987), odchovanec Realu Betis, ale kariéru si urobil až v Londýne.

V drese „kladivárov“ strávil šesť sezón, na konto si pripísal 125 štartov. V poslednej sezóne definitívne prišiel o post tímovej jednotky, navyše mu začiatkom júla vypršal kontrakt, a tak do Liverpoolu prichádza ako voľný hráč.

Adrián je brankár s veľmi dobrých reflexom, silný na čiare, má veľké rozpätie rúk, čo je veľká devíza (je 1.90m vysoký, pozn.), rokmi skúseností sa naučil čítať hru, dokázať zabrať, keď sa zápas „láme“.

Ako dvojka pre Alissona je, dovolím si povedať, absolútne ideálny – splnil sa mu sen hrať v naozaj veľkom klube, počká si na šancu, ktorá by mala prísť hlavne v domácich pohároch a v neposlednom rade bude naozaj kvalitným backupom nielen samotného Alissonovi, ale celkovo aj počas tréningových jednotiek. Navyše pri ňom môžu výkonnostne rád juniori Kelleher (aktuálne zranený), Atherton či Jaroš.

Som skutočne šťastný, že tu môžem byť (v LFC) a pracovať v tomto skvelom klube. Som veľmi ambiciózny. Prišiel som sem, aby som toho veľa vyhral, aby som sa pokúsil posunúť Aliho (Alisson), aby sme boli ešte lepší.

Samozrejme, že by som bol najradšej, keby sme získali mnoho trofejí. Prišiel som sem zabojovať vo všetkých súťažiach. Máme ich pred sebou dosť – určite budeme bojovať a pokúsime sa ich vyhrať.

Už sa nemôžem dočkať, ako si po prvýkrát ako hráč The Reds zahrám na Anfielde.

(Adrián v reakcii pre LFC TV)

Haters gonna hate

8
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
nitsskwoprandyTrapyrobroy Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
nitss
nitss

Tenis – kurzové sázení, 100% spolehlivé informace
https://netese.blogspot.cz/

robroy
robroy

Velmi si tohto golmana nepamätám, či je kvalitou dostatočne vhodný za „dvojku“ LFC.

Či vôbec dosahuje parametre odídenca Simona.. Snád sme si kvalitou nepohoršili, aj ked určite a opät zarobili.. 🙂