Shootout: Sezona se musí dohrát, nebo ne?

Na náš web se po dlouhých měsících, nebo i letech vrací rubrika Shootout.

🔴(moderator) Xabi18

Teoreticky tu máme pro nás nejčernější scénář, sezóna se nedohraje a my nedostaneme titul. Co to může udělat s psychikou našeho klubu? Hráčů a všech okolo? Může je to dostat do kolen tak, že nebudeme předvádět výkony jako letos a na titul budeme opět pár let čekat?

⚫ matoofficial11

Ťažko povedať čo to s nimi spraví, to je otázka, na ktorú nikto z nás nevie odpoveď. Môže ich to nakopnúť ale aj rozhodiť natoľko, že sa nám to nepodarí tak skoro. Samozrejme tato sezóna je na 90% nezopakovateľná, a len ťažko budeme tak jednoznační ako tuto sezónu.

⚫ marsur

Myslím, že Klopp dodáva celému mestu (aspoň tej červenej časti) strašne veľa energie. Dokázal mužstvo dostať najvyššie zo všetkých, čo si ako fanúšik pamätám. Ale bolelo by to. Nehovoriac o tom, aké by to bolo nefér. Pretože Klopp dokázal to, čo dnes nerobí skoro žiaden tréner. Z obyčajných chlapcov vytvoril futbalistov, ktorí sú na svetovej úrovni.

⚫ Fabio21

Ak bude čo len minimálna šanca, sezóna sa dohrá. Ak trošku odbočím: toto si Football Association na triko nezoberie. Kluby by mohli požadovať kompenzácie za náklady na ligu, strata za TV práva atď . Ale odpoviem: vrátili by sme sa ešte silnejší, toto je Kloppova devíza.

⚫ kwop

Čakali sme 30 rokov na titul, máme brutálnu ligovú sezónu. A keď ho nezískame? Tak ideme ďalej. To už nás hádam Klopp stihol naučiť

🔴(moderator) Xabi18

Jenomže za rok může být City jinde než letos, trochu mám z toho strach do budoucna.

⚫ marsur

Ale aj Liverpool môže byť inde ako je teraz stále môžu byť vyššie ako sú.

Tlak tam podľa mňa určite bude. Resp. možno už je.

⚫ Fabio21

Mňa by zaujímalo, aký tlak… Dohrať, anulovať, ukončiť sezónu v aktuálnom stave? Pretože UEFA si setsakramentsky musi premysliet, co tento tlak vytvori nasledne pre jej sutaze v nasl rocniku..

⚫ marsur

A UEFA sa nejako vyjadrila k tomu, ako bude prebiehať tento ročník Ligy majstrov, prípadne Európskej ligy? Či to už ukončili s tým, že súťaže skončili?

⚫ Fabio21

Mali 17.3.  online meeting, ale riešili tuším len EURO 2020.

!!POZN.!! Shootout prebehol skôr, ako prišlo oficiálne vyhlásenie UEFA, že všetky termíny Champions League a Europa League sa posúvajú zatiaľ na neurčito.

Jürgen Klopp (foto: Twitter)

🔴(moderator) Xabi18

Poháry jsou zatím jen odložené. Fabio podle mě ten tlak z jejich strany bude na dohrani sezony, ale uvidíme. Když už jsme u toho. Má pro vás dohrani sezony za zavřenými dveřmi smysl?

⚫ kwop

Za predpokladu, že hráči, realizačné tímy, TV štáby, budú mať istotu, že sú safe, tak má.

marsur

Áno, za mňa to tiež má zmysel.

Fabio21

Základ je, aby sa to eliminovalo v krajine. Že budú hranice následne mesiace zatvorené, je logické. Preto aj keď sa dohrá liga, pochybujem o sezóne EL či LM.

🔴(moderator) Xabi18

Pánové děkuji za krátký pokec, budu se těšít zase příště.

0 0 hlasuj
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
6
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x