Zaplať pánbůh za naše trio. Klopp si chválí své útočné klenoty

Jürgen Klopp skrz oficiální klubový web děkuje naší útočné trojici, že drží Liverpoolu v tak skvělých výkonech.

Poté co Sadio Mané a Mohamed Salah odehráli většinovou minutáž v Superpoháru UEFA proti Chelsea, se v zápase se Saits připojil do hry od začátku i Firmino. Senegalec Mané znovu přispěl svojí brankou a asistencí k důležité výhře 2:1, kdy druhý gól přidal právě zmíněný Firmino, který po dlouhé době odehrál celý zápas.

Adriánova hrúbka nič neznamená, LFC vyhral v Sotone

Manažer Klopp si je vědom jaký klenot se mu naskýtá v každém zápase, když může použít, v tuto chvíli, jednu z nejnebezpečnější útočné trojice na světě a spolupráci s nimi se nemůže vynachválit.

Několikrát v životě jsem měl možnost trénovat skvělé hráče, ale nikdy jsem neměl možnost trénovat World-Class hráče. Nyní děkuji bohu za to, že je tu máme. Jsou rozdíloví hráči.

Sadio Mané, Bobby Firmino a Mo Salah, tito hráči jsou jsou prostě úžasní.

Právě Mané proti svému bývalému týmu otevřel na konci prvního poločasu skóre. I díky soustředěnému závěru si tak Liverpool připsal druhou výhru ve dvou zápasech Premier League. Klopp však neskrýval uznání pro Southampton, který měl šance na to přendat vedení na svou stranu.

Myslím si, že Southampton se snažil zničit naší hru rozestavením svých hráčů. Hráli samozřejmě úplně jinak, než jejich první zápas proti Burnley.

Měli hodně zhuštěný prostor ve středních zónách, to nám umožnilo využít naplno naší krajní sílu. Využívali jsme ji často, ale né dostatečně. Na druhou stranu, podařilo se nám upravit skóre, takže to stačí.

Jsem opravdu šťastný. Je důležité na začátku sezóny takovéto zápasy zvládat. Na hřišti Southamptonu je to vždy obtížné. Tento celý týden byl však speciální.

Výsledek obrázku pro klopp with firmino

Dokážete v tuto chvíli najít efektivnější trio? (FOTO: AS.com)

0 0 hlasuj
Article Rating
I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
18
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x
| Reply