Bezprostredné reakcie hráčov po zápase so Stoke City FC

Pár sekúnd po tom, ako Daniel Sturridge vystriedal Origiho, sa mu podarilo vďaka chybe Shawcrossa prvýkrát v tejto sezóne Premier League skórovať. Jeho gól uzavrel skóre zápasu a LFC sa tak mohol tešiť z výhry 4:1.

Po zápase tak mal Sturridge dôvod na úsmev: „My sa nikdy nevzdávame. Počas celého zápasu sa snažíme ísť na 100% a veríme, že sa to nakoniec prejaví aj na výsledku zápasu. Som vďačný za každú minútu na ihrisku, ktorú mi manažér poskytne, a samozrejme aj za môj prvý gól v lige. V súčasnosti je pre mňa najdôležitejšie, aby som zostal pozitívne naladení a aby som bol pripravení vždy, keď mi manažér dá šancu. Futbal je tímová hra a každý jeden hráč je dôležitý.

Ragnar Klavan:Zápas sme nezačali tak ako sme chceli, ale postupne sme sa dostali do zápasu. Dokázali sme sa prispôsobiť hre Stoke City a nakoniec sme ich porazili.“ Kapitán Estónskej reprezentácie si postupne zvyká na anglický štýl futbalu: „Tímy v Anglicku sa vyznačujú vysokým napádaním, dlhými loptami na vysokých a silných útočníkov. Stále si ešte len zvykám na štýl a rýchlosť hry v Premier League.“

Klavan sa vyjadril aj na adresu Daniela Sturridga: „Daniel je veľmi dobrý hráč a jeho ľavačka je fenomenálna. Vždy keď je na ihrisku, tak patrí medzi hráčov, ktorých si súperovi obrancovia všímajú najviac. Patrí medzi našich najdôležitejších hráčov, či už hrá od začiatku zápasu, alebo nastúpi ako striedajúci hráč. Vždy prinesie niečo extra, čo nemá veľa hráčov na svete.

Simon Mignolet:Proti Stoke to nikdy nemáte ľahké. Výhra proti ním vždy bolí. V útoku nastúpili s duom Crouch – Walters, ktorí nám v prvých 20 minútach robili veľké problémy. Postupne sme si na ich štýl hry zvykli a začali sme hrať svoju hru, čoho výsledkom bolo strelenie štyroch gólov.“ Ešte pred gólom Lallanu mali Stoke veľkú šancu na strelenie druhého gólu: „Našťastie sa im nepodarilo skórovať a následne na to strelil gól Lallana. Išlo o zlomový moment v zápase.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply