Priestor pre súpera: Arsenal už zkrátka dávno není klub z top 4

Přesto, že Arsenal momentálně okupuje 5. příčku tabulky Premier League, tak z fanoušků je cítit nespokojenost. Jak situaci vnímá fanoušek Ondra?

Dlouholetý kamarád a aktivní fanoušek Gunners Ondra, se s naším webem podělil o rozhovor, kde jsme ho vyzpovídali ohledně nadcházejícího zápasu s Liverpoolem. Je opravdu Arsenal na správné cestě?

League Cup 19/20 (30.10.), Anfield, Liverpool

LIVERPOOL FC - Arsenal FC 20.30


kto s kým: účastníci Premier League
rozhodca: Andre Marriner
TV: Nova Sport (CZ)

Ve středu čeká Liverpool s Arsenalem vzájemný duel. Jenže místo toho abyste se na Liverpoolu pozitivně připravili, tak jste ztratili domácí zápas s Crystal Palace.. Co se to s Arsenalem děje?

Ve středu nás čeká Ligový pohár s Reds a my nejsme v nijak exkluzivní pohodě. Z posledních zápasů jsme neurvali jediný přesvědčivý vítězství, ani s Aston Villou ani z B´mouthem a ani teď v EL doma s Vitorií. Všechny zápasy byly jen ochlup a se štěstím. Arsenal už zkrátka dávno není klub z top 4, ale spíš z top 6 a výš, bohužel. Myslím si, že momentálně je znát stereotypní vedení týmu pod koučem Emerym.

Téma po zápase s Crystal Palace bylo také chování Granida Xhaky. Jaký na to máš názor?

Granit Xhaka je nejenom poslední sezonu velkým oblíbencem Emeryho, dokonce ho jmenoval kapitánem mužstva. nevidím dovnitř, ale tenhle hráč je na pozici 6 nebo 8 takřka průměrný v lize, nechápu jeho neustálý nasazování do základu.

A jeho chování… co k tomu říct. Soudnost, sebereflexe = bodu mrazu. Fanoušci jsou recenzenti, kteří ohodnotí popravdě vše, co hráč předvedl na hřišti. To že na něj bučeli bylo oprávněné, dlouhodobě tenhle hráč není přínosem a s Palace to vygradovalo.

Výsledek obrázku pro granit xhaka meme

Xhaka momentálně nezažívá nejlepší chvíle. (FOTO: CNN)

Pohár je pro oba kluby v tuto chvíli spíš šancí, dát prostor mladým hráčům nebo hráčům z lavičky. Přistoupí tak i Arsenal k tomuto zápasu?

V pohárech dáváme především šanci mladíkům, jak v EL, tak v EFL Cupu nebo FA Cupu a to už od doby co Arsenal sleduju. Současná grupa pendlů mezi ačkem a U23 týmem je skvělá a pokaždé, co nastoupí za A tým jsou nesmírně draví a při chuti. Hrozně dobře se dívá na hráče jako Martinelli, Willock, Smith-Rowe atd. ti kluci jsou vynikající

Jaký průběh zápasu tipuješ?

Tipuju že zápas na Anfieldu bude hrozně složitý. Víme, jak Liverpool hraje a jakým stylem navíc hraje doma. to je fenomenální jízda. Tudíž mám velký respekt před Reds a bojím se, že v tomto zápase máme jen malou šanci na úspěch. Tipuju 3-1 pro domácí

Související obrázek

Arsenal už delší dobu na Anfieldu nebodoval (Foto: TheTimes)

A poslední otázka, nedá mi to. Má Unai Emery budoucnost na Emirates?

Emeryho už doopravdy nikdo nechce ani cítit. Bohužel ani on nedokázal Arsenal probudit a změnit, což je škoda ale na druhou stranu teď už vzduch v jeho balónku je pomalu fuč a myslím, že nastal čas poděkovat a zamávat s úctou. V sestavě dělá nepochopitelný rozhodnutí a výsledkově i herně je to letos opět bída a s jeho angličtinou na tiskovkách po zápase by měl taky něco udělat!

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a outdoor

Fanoušek Ondra u svatostánku Gunners.

I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of