Priestor pre súpera: Diváci vás přivítají

Ve středu čeká Liverpool pohárové kolo v Ligovém poháru na hřišti Milton Keynes Dons F.C. O rychlý rozhovor se s námi podělil fanoušek Ricky, který je dlouholetým fanouškem klubu.

Ricky díky za tvůj čas, tak nebudu dlouho zdržovat a přejdu rovnou k otázkám. Ve středu nás čeká společný duel, jak se na zápas těšíš ty a fanoušci?
Na zápas se těšíme úplně všichni. Bude vyprodáno a atmosféra bude znovu výborná. Máme stadión, který se může rovnat klubům z PL, takže naše zázemí pro vás určitě nebude utrpení. Určitě Liverpool přivítáme, ale jakmile začne zápas, nebude to pro vás jednoduché.
Do poháru jdete jako jasný outsider, ani sezónu jste nezačali dobře..
Vstup do sezóny se nám nepovedl. Neříkám, že jsem chtěl z 9 zápasů plný počet bodů, ale 4 výhry je prostě málo. Myslíme jak fanoušci, tak klub na postup do Championship, máme finance, zázemí, stadion, takže další rok v případě nepostupu v League One by byl dalším utrpením.
A zápas s Liverpoolem vidíš jak?
Pohár je skvělý v tom, že se rodí různá překvapení. Liverpool určitě nenastoupí s plnou sestavou, tudíž tam je možnost pro naše hráče vyhecovat se a zkusit překvapit. Samozřejmě Liverpool má kvalitu v každém hráči, který i nehraje v prvním týmu, takže budeme potřebovat štěstí, ale třeba bude.
Takže tvůj tip na výsledek?
Když to ukopeme na remízu po 90. minutách, pak je možné cokoli. Nejlepší by bylo, kdyby to rozhodly penalty. Tam už to opravdu může dopadnout jakkoli.
Sleduješ určitě i Premier League. Tvůj tip na letošního vítěze?
Liverpool je momentálně největší favorit, tipovat to ale nechci. Pro mě je priorita postup MK Dons, ostatní kluby jsou až na druhé čí třetí koleji.
0 0 hlasuj
Article Rating
I kdyby Liverpool spadnul do 5. ligy, moji lásku ke klubu to neovlivní! Hrdý člen OLSC Slovakia a držitel aktivního členství Liverpool OFFICIAL MEMBERSHIP
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
18
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x
| Reply