Šťastný Nový rok 2021!!!

Rok 2020 bude čochvíľa minulosťou, a tak je tu priestor na akúsi záverečnú bodku za ním.

VENI, (CO)VIDI, VICI

Asi taký bol rok 2020 pre Liverpool FC. Predlhých, ale aj jubilejných 30 rokov museli čakať priaznivci The Reds na moment, kedy sa trofej pre víťaza ligy ocitne v rukách hráčov LFC. Aj keď mal titul trochu tŕpku príchuť, vzhľadom k okolnostiam celosvetovej pandémie a faktu, že samotné odovzdávanie trofeje prebehlo bez prítomnosti divákov, prázdnych tribún, či osláv v meste, je azda každý ortodoxný fanúšik spokojný. Musí byť.

Samozrejme, rok 2019 síce bol na trofeje bohatší, no prioritou posledných troch dekád bol jednoznačne majstrovský titul. A ten konečne máme. Lebo faktor Klopp. Prišiel, sľúbil, zmenil, dokázal. A ako pri nástupe uviedol: “Please, give us the time to work on it”. Bolo mu dopriate a výsledok sa dostavil.

Toľko očakávaný titul ako prvé venoval dvom mužom, legendám LFC. Kenny Dalglish bol posledným trénerom, pod vedením ktorého získal klub doposiaľ poslednú trofej pre víťaza najvyššej anglickej futbalovej ligy. Písal sa ročník 1989/90.
Tou druhou nie je nik iný, než Steven Gerrard. Patriot, ktorý odolával ponukám na odchod z Anfieldu pretože chcel pre svoj klub ligový titul. Najbližšie k nemu mal v neslávne pamätnej sezóne 2013/14.

A keď už sme pri tom bilancovaní, toto je výsledok doterajšej práce Jürgena Kloppa od jeho príchodu na Anfield v októbri 2015, kedy rodák zo Stuttgartu prevzal kormidlo “červených”.

Mimochodom, v októbri bol dosiahnutý ďalší míľnik, týkajúci sa priamo webu lfcway.com
Pre fanúšikovskú verejnosť je k dispozícii už 12 rokov. V rámci možností sa vám snažíme prinášať nielen klasiku v podobe preview, match centre a review, ale aj ďalšie články a novinky, ktoré úzko súvisia s klubom Liverpool FC.

A na záver to podstatné.

Všetkým našim fanúšikom, čitateľom a prispievateľom želáme do Nového roku najmä pevné zdravie. Pretože to je to najpodstatnejšie. Napokon, uplynulý rok tomu bol dôkazom. A keď ste zdraví, ste aj šťastní. Zvyšok si kúpite, vymeníte, či zahodíte. Veríme, že nám aj naďalej zachováte priazeň.

Redakčný tím lfcway.com

16
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Ol!verkeenorobroykloppinhoTrapy Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
robroy
robroy

Tak hoši prajem Vám do dalšieho roku vela síl a viac štastíčka, oproti tomu predchádzajúcemu. Prioritne každemu z Vás hlavne pevné zdravie, aby nás konečne prestal Covid ohrozovať. A to sa zmení len vdaka vakcíne.
Dalej, vela trpezlivosti pri športovom fandení nášho milovaneho klubu a kde verím, že sa úspechy vdaka tvrdej práci dostavia.

keeno
keeno

robroy aj tebe , len to naj, a zdravie, zdravie, zdravie

kloppinho
kloppinho

Páni ŠNR a veľa lásky + pripíjam na tretiu vlnu

keeno
keeno

kloppinho, nepoznáme sa, ale pamätám si pár vecí vďaka diskusii, kedy sme prekročili hranice vecnej diskusie, nie raz a obaja o sebe prezradili niečo, o Tebe viem, že si obrovský chlap, že si rád uhneš, prihneš, a že Kačáni je rodina Tvojej manželky, všetko najlepšie do Nového Roku Ty hromotlk kloppinho

Trapy
Trapy

Krasny zaver,nech sa tomuto webu dari aj nadalej,to zdravie je naozaj to najdolezitejsie,to sme tento rok zistili azda vsetci,vid Lfc,ale aj ja osobne…
12 rokov,ved pred par mesiacmi,sme si tu pripominali 10 vyrocie…. Bezi to… A nech corona je uz len pivo,pozitivne nech su vysledky Lfc,odstup si udrziavajme od zleho a nie od seba navzajom.
Zelam vsetkym to naj v Novom roku.

keeno
keeno

trapy, o Tebe neviem nič, ale asi si starší ako ja o pár rokov, máš rád futbal a vieš pri fanúšikovaní LFC tiež neraz uletieť, veľa zdravia a pohody v Novom Roku

robroy
robroy

NJ. Trapy (bez urážky) je rovnaký ročnik ako Gandalf, vidíš, že má rovnako rozvážny pohlad na LFC a ked vlani sedeli vedla seba na Anfield stadium, tak sa zhodli v názoroch.

Alesh
Alesh

Všetko najlepšie každému a ďakujem za Vašu stránku!

keeno
keeno

Alesh , tvoje príspevky som mal tiež vždy veľmi rád, neprispievaš často, ale keď máš, čo povedať , tak napíšeš, PF 2021

kwop
kwop

Fabio, super si to zhrnul, ideme ďalej, lfcway.com i LFC … užívajme si toto obdobie, lebo aktuálne v bežnom živote nie je veľa radosti…

Dik skalným fans lfcway.com, i tým, kt sem chodia nie az tak pravidelne..👍

A dik ludom, kt napr mne dávajú silu i inšpiráciu pokračovať v nastolenej práci tu na webe, menovite su to trapy, fabio21, marsur, robbie66fowler, jaymz, Ol!ver, mengi, AR77, Steeler, saty7, robroy, PetkoLFC, sugar, Pedro8 i ďalší, kt osobne nepoznám..👍👍

Kopec pohody, spokojnosti a hlavne zdravia ale prajem každému..🤟

keeno
keeno

kwopor , ďakujem za web a za trpezlivosť ,aj so mnou, Všetko dobré, aspoň, že je nám veselšie a LFC sú majstri po 30 rokoch aj bezútešného čakania, a hlavne túto sezónu obhajujú titul a Reds sú zatiaľ stále kráľom PL, veľa zdravia kwop

Ol!ver
Ol!ver

Ďakujem a všetkým prajem šťastný nový rok, hlavne nech je všeobecne lepší ako ten 2020, futbalovo nech je rovnaký. Nech sme všetci najmä zdraví.

YNWA

jirka1618
jirka1618

Hodně zdraví,ať se vše daří celé redakci a všem na LFc do Nového roku.

keeno
keeno

nápodobne, nech sa darí

Feri
Feri

všetko dobré prajem každému fanušikovi LFC (ale aj ostatným, veď sme v podstate všetci jedna veľká rodina) a ďakujem za prácu na tomto webe! Rok 2020 bol všeliaký ale je to aj rokom kedy sme sa konečne tešili z titulu 🙂 ostaňte v zdraví priatelia!

keeno
keeno

feri aj Tebe, citujem Teba všetko dobré prajem každému fanušikovi LFC (ale aj ostatným, veď sme v podstate všetci jedna veľká rodina) a ďakujem za prácu na tomto webe! Rok 2020 bol všeliaký ale je to aj rokom kedy sme sa konečne tešili z titulu 🙂 ostaňte v zdraví priatelia!
presne tak,