Šťastný Nový rok 2021!!!

Rok 2020 bude čochvíľa minulosťou, a tak je tu priestor na akúsi záverečnú bodku za ním.

VENI, (CO)VIDI, VICI

Asi taký bol rok 2020 pre Liverpool FC. Predlhých, ale aj jubilejných 30 rokov museli čakať priaznivci The Reds na moment, kedy sa trofej pre víťaza ligy ocitne v rukách hráčov LFC. Aj keď mal titul trochu tŕpku príchuť, vzhľadom k okolnostiam celosvetovej pandémie a faktu, že samotné odovzdávanie trofeje prebehlo bez prítomnosti divákov, prázdnych tribún, či osláv v meste, je azda každý ortodoxný fanúšik spokojný. Musí byť.

Samozrejme, rok 2019 síce bol na trofeje bohatší, no prioritou posledných troch dekád bol jednoznačne majstrovský titul. A ten konečne máme. Lebo faktor Klopp. Prišiel, sľúbil, zmenil, dokázal. A ako pri nástupe uviedol: “Please, give us the time to work on it”. Bolo mu dopriate a výsledok sa dostavil.

Toľko očakávaný titul ako prvé venoval dvom mužom, legendám LFC. Kenny Dalglish bol posledným trénerom, pod vedením ktorého získal klub doposiaľ poslednú trofej pre víťaza najvyššej anglickej futbalovej ligy. Písal sa ročník 1989/90.
Tou druhou nie je nik iný, než Steven Gerrard. Patriot, ktorý odolával ponukám na odchod z Anfieldu pretože chcel pre svoj klub ligový titul. Najbližšie k nemu mal v neslávne pamätnej sezóne 2013/14.

A keď už sme pri tom bilancovaní, toto je výsledok doterajšej práce Jürgena Kloppa od jeho príchodu na Anfield v októbri 2015, kedy rodák zo Stuttgartu prevzal kormidlo “červených”.

Mimochodom, v októbri bol dosiahnutý ďalší míľnik, týkajúci sa priamo webu lfcway.com
Pre fanúšikovskú verejnosť je k dispozícii už 12 rokov. V rámci možností sa vám snažíme prinášať nielen klasiku v podobe preview, match centre a review, ale aj ďalšie články a novinky, ktoré úzko súvisia s klubom Liverpool FC.

A na záver to podstatné.

Všetkým našim fanúšikom, čitateľom a prispievateľom želáme do Nového roku najmä pevné zdravie. Pretože to je to najpodstatnejšie. Napokon, uplynulý rok tomu bol dôkazom. A keď ste zdraví, ste aj šťastní. Zvyšok si kúpite, vymeníte, či zahodíte. Veríme, že nám aj naďalej zachováte priazeň.

Redakčný tím lfcway.com

0 0 hlasuj
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
16 Comments
Najnovšie
Najstaršie S najviac hlasmi
Inline Feedbacks
Zobraz všetky komentáre
robroy
robroy
1. januára 2021 1:48

Tak hoši prajem Vám do dalšieho roku vela síl a viac štastíčka, oproti tomu predchádzajúcemu. Prioritne každemu z Vás hlavne pevné zdravie, aby nás konečne prestal Covid ohrozovať. A to sa zmení len vdaka vakcíne.
Dalej, vela trpezlivosti pri športovom fandení nášho milovaneho klubu a kde verím, že sa úspechy vdaka tvrdej práci dostavia.

keeno
keeno
Odpoveď na  robroy
1. januára 2021 2:51

robroy aj tebe , len to naj, a zdravie, zdravie, zdravie

kloppinho
kloppinho
1. januára 2021 0:06

Páni ŠNR a veľa lásky + pripíjam na tretiu vlnu

keeno
keeno
Odpoveď na  kloppinho
1. januára 2021 0:36

kloppinho, nepoznáme sa, ale pamätám si pár vecí vďaka diskusii, kedy sme prekročili hranice vecnej diskusie, nie raz a obaja o sebe prezradili niečo, o Tebe viem, že si obrovský chlap, že si rád uhneš, prihneš, a že Kačáni je rodina Tvojej manželky, všetko najlepšie do Nového Roku Ty hromotlk kloppinho

Trapy
Trapy
31. decembra 2020 22:33

Krasny zaver,nech sa tomuto webu dari aj nadalej,to zdravie je naozaj to najdolezitejsie,to sme tento rok zistili azda vsetci,vid Lfc,ale aj ja osobne…
12 rokov,ved pred par mesiacmi,sme si tu pripominali 10 vyrocie…. Bezi to… A nech corona je uz len pivo,pozitivne nech su vysledky Lfc,odstup si udrziavajme od zleho a nie od seba navzajom.
Zelam vsetkym to naj v Novom roku.

keeno
keeno
Odpoveď na  Trapy
1. januára 2021 0:38

trapy, o Tebe neviem nič, ale asi si starší ako ja o pár rokov, máš rád futbal a vieš pri fanúšikovaní LFC tiež neraz uletieť, veľa zdravia a pohody v Novom Roku

robroy
robroy
Odpoveď na  keeno
1. januára 2021 1:46

NJ. Trapy (bez urážky) je rovnaký ročnik ako Gandalf, vidíš, že má rovnako rozvážny pohlad na LFC a ked vlani sedeli vedla seba na Anfield stadium, tak sa zhodli v názoroch.

Alesh
Alesh
31. decembra 2020 20:39

Všetko najlepšie každému a ďakujem za Vašu stránku!

keeno
keeno
Odpoveď na  Alesh
1. januára 2021 0:39

Alesh , tvoje príspevky som mal tiež vždy veľmi rád, neprispievaš často, ale keď máš, čo povedať , tak napíšeš, PF 2021

kwop
kwop
31. decembra 2020 17:02

Fabio, super si to zhrnul, ideme ďalej, lfcway.com i LFC … užívajme si toto obdobie, lebo aktuálne v bežnom živote nie je veľa radosti…

Dik skalným fans lfcway.com, i tým, kt sem chodia nie az tak pravidelne..👍

A dik ludom, kt napr mne dávajú silu i inšpiráciu pokračovať v nastolenej práci tu na webe, menovite su to trapy, fabio21, marsur, robbie66fowler, jaymz, Ol!ver, mengi, AR77, Steeler, saty7, robroy, PetkoLFC, sugar, Pedro8 i ďalší, kt osobne nepoznám..👍👍

Kopec pohody, spokojnosti a hlavne zdravia ale prajem každému..🤟

keeno
keeno
Odpoveď na  kwop
1. januára 2021 0:42

kwopor , ďakujem za web a za trpezlivosť ,aj so mnou, Všetko dobré, aspoň, že je nám veselšie a LFC sú majstri po 30 rokoch aj bezútešného čakania, a hlavne túto sezónu obhajujú titul a Reds sú zatiaľ stále kráľom PL, veľa zdravia kwop

Ol!ver
Ol!ver
Odpoveď na  kwop
1. januára 2021 14:00

Ďakujem a všetkým prajem šťastný nový rok, hlavne nech je všeobecne lepší ako ten 2020, futbalovo nech je rovnaký. Nech sme všetci najmä zdraví.

YNWA

jirka1618
jirka1618
31. decembra 2020 15:40

Hodně zdraví,ať se vše daří celé redakci a všem na LFc do Nového roku.

keeno
keeno
Odpoveď na  jirka1618
1. januára 2021 0:43

nápodobne, nech sa darí

Feri
Feri
31. decembra 2020 12:43

všetko dobré prajem každému fanušikovi LFC (ale aj ostatným, veď sme v podstate všetci jedna veľká rodina) a ďakujem za prácu na tomto webe! Rok 2020 bol všeliaký ale je to aj rokom kedy sme sa konečne tešili z titulu 🙂 ostaňte v zdraví priatelia!

keeno
keeno
Odpoveď na  Feri
1. januára 2021 0:44

feri aj Tebe, citujem Teba všetko dobré prajem každému fanušikovi LFC (ale aj ostatným, veď sme v podstate všetci jedna veľká rodina) a ďakujem za prácu na tomto webe! Rok 2020 bol všeliaký ale je to aj rokom kedy sme sa konečne tešili z titulu 🙂 ostaňte v zdraví priatelia!
presne tak,

16
0
Podeľ sa v diskusii o názor. Zaujíma nás ;)x
()
x
| Reply