ČESKO - SLOVENSKÝ WEB FANS LIVERPOOL FC, FUTBALOVÉHO TEAMU PREMIER LEAGUE

neprihlásený užívateľ

Academy news

Všetky info o mládeži LFC >> KLIK

Zápasy - program

PL 14/15 (V) - Swansea 16.3. 21:00, PREVIEW >>
FA 14/15 (D) - Blackburn 8.3. 17:00, PREVIEW >> 0:0
PL 14/15 (D) - Burnley 4.3. 21:00, PREVIEW >> 2:0
PL 14/15 (D) - Man City 1.3. 13:00, PREVIEW >> 2:1
EL 14/15 (V) - Beşiktaş 26.2. 19:00, PREVIEW >> 0:1, 4:5pen
::rozpis a výsledky 14/15
::ako a kde pozerať LFC
::stats hráčov 14/15

Tabuľka Premier League

DÔLEŽITÉ INFO:

Pomôž lfcway.com a staň sa redaktorom vyprofilovaného webu o Liverpool FC. Baví ťa písať, robiť grafiku, videá? Kontaktuj nás na [email protected]
Liverpool FC - LFCWAY.com > Fans zone > Blog > Chuck Norris vie, kde je Shelvey
Chuck Norris vie, kde je Shelvey
Napsal uživatel kwopor    Úterý, 09 Srpen 2011 06:47

LFC Week aktuálne aj o tom ako niekto nacapil na Kyrgiakosov ksicht ksicht niekoho iného, predstavenie nových grafických tém lfcway.com pre 2011/12 a samozrejme súhrn toho najzaujímavejšieho, čo posledné dni priniesli. Ozaj, Suárez je späť v Melwoode.

Generálka na štart 2011/12 Dalglishovcom vyšiel, keď doma zdolali Valenciu 2:0 a bol to rozhodne najlepší predsezónny výkon, čo teší. Opačne potom pôsobí Johnsonových 7 minút na trávniku, po ktorých s viditeľnou grimasou na tvári, v ktorej sa snúbila bolesť, frustrácia a prekvapenie, zišiel dole a pohľadom hľadal fyzioterapeuta. Kenny hneď po zápase, ktorý sa mimochodom hral v sobotu vyhlásil, že v info o dĺžke Glenovej absencie bude známa na druhý deň ráno.

Netvrdím, že kompetentní už nevedia, koľko bude pravý bek kvôli poranenému zadnému svalu potrebovať na uzdravenie, na fans sa však, ako to už v býva pravidlom, zabudlo. Hlavne, že keď je treba predávať svoje produkty (cez suveníry, e-ticket až po lístky), sú razom liverpoolski priaznivci tí najlepší na svete. Alebo neinformovať ešte ani 3 dni po "záležitosti" je úplne normálne?Každopádne, lfconline.com, jeden z webov o tíme od rieky Mersey prišiel s tým, že Johnsonovo zranenie nie je vážne. Dá sa tomu ale bez potvrdenia kompetentných veriť? Ktovie, teraz si v opozite tomu preventívne dajme za kávovú lyžičku zahmlievania a dve ampulky dezinformovanosti. Veď ide o správu doslova na úrovni štátneho tajomstva.

Podobne je na tom aj Jonjo Shelvey, na ktorého sa hodí parafráza reklamného šotu na T-Com, či T-Mobile (všetko jedno). 19-ročný Angličan vynechal záverečný prípravný duel, kamery ho na tribúne nenašli a ten, kto o ňom niečo vie, si to nechal pre seba. Práve preto sa špekuluje o jeho budúcnosti, veď neúčasť hráča, ktorý má na svojom poste početnú konkurenciu, napovedá veľa. Táto interná záležitosť sa nanešťastie pre dôveryhodnosť lfc.tv a kompetentných von dostala a aktuálne Chuck Norris vie, kde je Shelve/y. Len či povie. :)

Ak vám náhodou takáto odpoveď nestačí, snáď vyhovie odpoveď šéfa slovenských policajtov Spišiaka: ‎"Neposkytovali sme žiadne informácie, aby neboli dezinformácie," prípadne: "Zistili sme vlastne to, že sme nič nezistili." :)

Dobre späť k vážnejšiemu tónu. :) Do duelu s Valenciou a bolo to vôbec po prvý raz pred ostrým štartom, zasiahol aj Fabio Aurélio. Brazílsky krajný bek či stredopoliar zahral možno nad očakávanie dobre a keď sme sa aj tu doteraz veľakrát bavili o tom, že potrebujeme bezpodmienečne na tento post posilu, po sobote sa to zdá o čosi menej akútne.

Naproti tomu všetci poznáme zdravie liverpoolskeho č. 6, samotný futbalista pritom v neúčasti v pohárovej Európe nevýhodu, samozrejme pre seba, lebo si veľmi dobre neviem prestaviť, ako by tieto slová vysvetľoval napr. vedeniu :) Pointou každopádne je, že bude mať dlhší čas na regeneráciu.

"Jeden zápas týždenne stačí," povedal so zalepenými slinami v krku a tých, čo si nemyslia, že by po tom, ako premaródoval podstatnú časť prípravy, mal hrať základ, sebavedomo presviedča: "Necítim, že by som za spoluhráčmi kondične zaostával."

Tak, už len zostať zdravý, čomu nie každý verí. Na jednom z diskusných fór nejaký vtipálek po dueli s Los Che založil tému - Zdravý F. Aurélio: 45 minút. :)

Inak Luis Suárez je späť v Melwoode, víťaz Copa América 2011 a zároveň najlepší hráč tohto turnaja je po dovolenke. Po prvom tréningu na svoj Twitter napísal: "Som veľmi šťastný, že som opäť tu." Správu ešte umocňuje aj fakt, že Škrtel už začal behať a zaberá aj Meireles, ktorého v posledných týždňoch trápila pomliaždená noha.

Snáď sa ale Slovák a Portugalčan, či jeho priaznivci neurazia, keď poviem, že uruguajský útočník je pre tím dôležitejší a jedným dychom dodám, že by na základe faktov (2-mesačný trest v Holandsku, neúčasť v zápasoch LFC v Europa League a posezónny 2-týždňový oddych) mohol do hry zasiahnuť hádam aj skôr ako mesiace zranený kapitán Gerrard, ktorého návrat na trávniky sa odhaduje na tento september, resp. skôr, ako sa po dlhej sezóne očakáva.

Teraz trochu odľahčene, alebo, ako mi Ol!ver v týždni poslal pár fotiek, pri ktorých, resp. presnejšie pri jednej (č. 2), som kukal ako puk a nevedel ani za svet prísť, koho ksicht je nalepený na tom Kyrgiakosovom. Veľmi krkolomné? Obrázky dovysvetlia a v diskusii si potom napíšeme správnu odpoveď. :)

Ozaj a kto stojí po ľavici Charlieho Butt-heada Adama? Žeby Christian Beavis Poulsen, či Dirk rovnako Beavis Kuyt?

Vtipný je aj náš klub. Teraz nebudem hovoriť o tradičných prešľapoch oficiálneho webu, skôr som sa pousmial nad správou, že macns prišli pred októbrovým duelom na Anfielde o rovno 1015 lístkov. Alebo povedané inak, z pôvodných 3015, môžu aktuálne na jesenné derby vyslať "len" 1965. Zvyšné vstupenky tím z Anfieldu ponúkne svojim fans a tak to má byť.

Leto je okrem častokrát nudného a príliš dlhého čakania na novú sezónu aj o transferoch. Každý fanda si želá, aby jeho tím čo najlepšie posilnil, naopak, aby sa zbavil lemplov. Jeden z tých našich, Christian Poulsen, už tretíkrát v priebehu 2 mesiacov zopakoval, že mu je v LFC dobre, že sa páči aj jeho rodine a tak sa nikam nechystá. A to ani vtedy, keď v podstate nehráva.

Na môj vkus je ale tých prepotrebných hráčov v tíme ešte veľmi veľa. Odchody Koncheskeho, Jovanoviča, Inca, Sariča a vlastne aj akože talentu Brunu ma síce potešili, ale hráči ako práve spomínaný Poulsen a potom aj Kyrgiakos, Ngog, Cole (aj keď v príprave ukázal isté momenty zlepšenia), či Insúa, El Zhar a Degen sú stále v kádri, čo má aj svoje nevýhody. Minimálne platové.

Azda aj preto sa správa Albert Docks rozhodla zakúpiť loď, ktorá bude takýchto príživníkov za malý peniaz odvážať za veľkú mláku. A podľa všetkého sa to oplatí, keďže kapitán lode pôsobí naozaj dôveryhodne (viď foto). Takže milí prebytoční (El Zhar, Degen a spol.), nastupovať!! :)

Mladý stopér Ayala podľa mňa tiež patrí do tejto sorty hráčov, len s tým rozdielom, že má aktuálne rozrobený prestup do Hullu. Druholigista ho pozná z minulosezónneho hosťovania a keďže na Španiela v kádri The Reds nezostalo miesto a viac, ako hrať za Liverpool chce jednoducho pravidelne nastupovať (však mohol aj v rezerve :)), rokuje aktuálne s "tigrami"  o podmienkach kontraktu.

Na druhej strane to nemusí byť pre vysokého stredného obrancu definitíva a to ani vtedy, keď sa už LFC s Hullom na prestupe dohodli. Dôvodom je záujem Swansea s prívlastkom na poslednú chvíľu a keďže The Jacks sú od 2011/12 premierleagueoví, musí to byť pre mladíka riadne lákadlo.

Marshova 18-vyhrala aj 7. zápas v rade. Priveľmi nadšením nevýskajme, veď ide len o prípravu, ale aj tak je 100%-ná bilancia niečo, čím sa juniori v ostatných dňoch pochlapili. Teda ak je vôbec možné, aby sa junior pochlapil. Odpoveď dá príroda, ale myslím, že to možné je. :) Ešte výsledok - Middlesbrough FC ľahol 1:0, keď po Morganovom skvelom pase rozhodol Josh Summer.

Naopak, sklamanie zažili o niečo mladší kolegovia. Výber do 16-rokov sa síce vo Švajčiarsku na turnaju tejto vekovej kategórie dostal do finále, v ňom ale podľahol 0:1 FC Johansen, tímu zo Sierra Leone. Jeden by si možno povedal, že tímy z tejto časti sveta by sa mali porážať tak najmenej o osem gólov, ten istý potom o futbale v krajine na stredozápade Afriky prd vie.

Pre štatistov tu je predsezónne resumé, v ktorom som číslami zhrnul všetko, čo sa pred štartom nového ročníka udialo. Len zbežne, nevyzerá to príliš dobre, však sme v 6 zápasoch až 15x inkasovali, ako ale hovorí Dirk Kuyt: "Ak vyhráme duel so Sunderlandom, bude sa príprava hodnotiť kladne."

No a aktuálny LFC Week zakončím grafickou bodkou. Lebo som sa chvíľu ondil s PS a vzišiel z toho update predošlého ondenia sa. Pokojne posúďte, či použite. Stačí len kliknúť. Napr. aj na obrázok. :)

Plus ešte skúste okomentovať nové tematické foto pre 2011/12, či sa vám pozdávajú alebo áno. :) Keď nie, zvyknete si, lebo ten sa spája so železnou košeľou .. ale to už naozaj neviem, o čom kecám... :)

Aktualizováno Úterý, 09 Srpen 2011 21:58
 

Přidat komentář

LFCWAY.COM si vyhradzuje právo mazať všetky komentáre, či ich časti, ktoré porušujú pravidlá slušného správania sa. Buďme teda ľudia a podľa toho sa aj správajme :)

Ako si vložiť fotku (avatar) k nicku?


Vlož za pomoci BBCodes do komentárov viac smajlíkov - klikni na návod


Bezpečnostní kód
Obnovit

ŠTATISTIKY 2014/15 (po zápase s Man City 2:1)

GÓLY
10 Gerrard, Sterling 5 Lallana, Coutinho 4 Balotelli, J. Henderson
ASISTENCIE
11 Sterling 10 J. Henderson 7 Coutinho 4 Lallana
ZÁPASY (všetky súťaže)
40 Mignolet 38 J. Henderson, Coutinho 37 Škrtel 35 Sterling 33 Gerrard, Moreno
POČET MINÚT (všetky súťaže)
3643 Mignolet 3286 J. Henderson 3190 Škrtel 3085 Sterling 2832 Coutinho 2787 Moreno 2612 Gerrard 2540 Moreno
BODOVANIE HRÁČOV (na základe reviews, všetky súťaže)
27 Sterling, Coutinho 20 J. Henderson 17 Škrtel 13 Mignolet 8 Gerrard... -8 G. Johnson - 10 J. Enrique -18 Marković, -24 Lovren
HRÁČ ZÁPASU (všetky súťaže)
7 Sterling, Gerrard 5 Coutinho 4 Mignolet 3 J. Henderson, Emre Can
ŽLTÉ KARTY (všetky súťaže)
9 Gerrard 8 Škrtel 5 Lucas Leiva, J. Henderson, Balotelli, Moreno, Lovren 4 - Coutinho, Emre Can
ČERVENÉ KARTY (všetky súťaže)
1 Marković, Borini
HODNOTENIE (posledných 10 zápasov, škála 1 až 5, na hodnotenie na základe reviews)
2, 4, 2, 3, 2, 2, 3, 2, 2, 3 = priemer 2,5
FORMA (posledných 10 zápasov)
V P V V V V R V V R
ZRANENIA
10.3. Flanagan (koleno) 12.3. Gerrard (sval), J. Enrique (noha), Br. Jones (noha) 22.3. Lucas Leiva (triesla), 1.4. Ibe (koleno)

Krátke správy

Lloyd Jones putuje do IV. ligy

19-ročný stredný obranca U21 Lloyd Jones bude mesiac hosťovať v štvrtoligoom Accringtone Stanley. Pre urasteného stopéra je to už druhá krátkodobá hosťovačka v tejto sezóne začiatkom roka 2015 pôsobil takisto v tíme z League Two Cheltenhame.

 
Poznáme zostavy All Stars Game

Charitatívny zápas hviezd, v ktorom sa 29.3. na Anfielde proti sebe postavia výbery Stevena Gerrarda a Jamieho Carraghera, už pozná zostavy. Pozrite si video.

 
Liverpool pozná dátum odvety FA Cupu s Blackburnom

8.4. je dátum, ktorý si fanúšikovia The Reds istotne dobre zapamätajú.

Od 20.45 sa totiž v Ewood Parku hrá opakovaný zápas štvrťfinále najstaršej pohárovej súťaže sveta.Víťaz tohto duelu sa v boji o finále postaví proti Aston Ville.

 
LFC sa v FA Cupe môže s Arsenalom stretnúť až v prípadnom finále

Víťaz štvrťfinále FA Cupu LFC vs Blackburn sa v semifinále predstaví v Birminghame, kde sa stretne s Aston Villou. Rozhodol o tom žreb.

Istým teda je, že The Reds sa v aktuálnej edícii najstaršej futbalovej súťaže sveta s obhajcom Arsenalom stretnú najskôr vo finále. Najprv ale treba zvládnuť opakovaný duel s Rovers a potom aj ten proti Villans.

 
Wilson zariadil výhru v miniderby

Famózny obrat LFC U21 dokonal v 3. minúte nadstaveného času derby s Evertonom parádnou strelou spoza 16-ky Harry Wilson. Ofenzívny futbalista prišiel na ihrisko v 64. minúte a bol aj pri vyrovnávajúcom góle The Reds, ktorý po jeho priamom kope strelil v 73. minúte Cleary, írsky mladík v deň zápasu (9.3.) oslavujúci 19. narodeniny.

V dueli sa na prvých 45 minút predstavil aj Mamadou Sakho, ktorý ho bral ako dobrý dôvod na naberanie kondície a zápasovej praxe po zranení. Späť bol po čase aj Jack Dunn, v minulej sezóne najlepší strelec U21. Derby mohlo vidieť aj červenú kartu, resp. Jordan Williams, ktorý v závere duelu nešetrne sklzom zašiel do protihráča.

LFC sa týmto víťazstvom bodovo dotiahol na lídra Barclays Under 21 Premier League Division 1 Man Utd, má ale rovnako ako Tottenham o zápas menej.

LFC - Everton 2:1

góly: Cleary, H. Wilson

zostava: Vigouroux - J. Williams, L. Jones, M. Sakho (46. B. Smith), Maguire, O´Hanlon (32. Cleary), Stewart, Branagan, Dunn (64. H. Wilson), Canós, J. Sinclair

 
Chce niekto ísť na Liverpool FC Players’ Awards 2015?

Máme možnosť zakúpenia lístkov na Liverpool FC Players’ Awards 2015, oficiálny galavečer usporadúvaný klubom je aj o fanúšikoch, ak je tu teda niekto, kto by sa rád tejto "party" zúčastnil, nech sa ozve tu v diskusii, alebo potom na [email protected]

 

Liverpool FC

názov: LIVERPOOL FC
založený: 15.3. 1892
klubové farby: červená
prezývky: The Reds, LFC, Merseysiders

káder 14/15, stiahni: foto v plnom rozlíšení
majiteľ: Fenway Sports Group (USA)
štadión: Anfield (45.276 divákov)
úspechy: 18x majster Anglicka, 5x Liga majstrov (PEM), 3x Európska liga (Pohár UEFA), 7x FA Cup, 8x League Cup, 15x Community Shield, 3x Európsky Superpohár

Infobox

►►® LFCWAY_COM (v prevádzke od októbra 2008)
►► preklady, vlastné články, blogy, glosy, A-team, Akadémia, previews, zápasové komentáre, špeciály, rozhovory s fans, Fantasy League, lístky na zápasy, grafika, štatistiky, hráči na hosťovaniach, súpiska A-team, súpiska Akadémia, rozpis zápasov a výsledky A-teamu, rozpis zápasov a výsledky U21, rozpis zápasov a výsledky U18, vaša ideálna zostava, tipy redakcie, fanzone, komix, história LFC, chorály, videosekcia
►► lfcway.com_chat: porozprávajte sa s ďalšími fans The Reds
►► redakčný_tím
►► lfcway.com_VIDEO: naše videá

 


►► Chceš nám pomôcť s aktualizáciou webu?
►► Máš nápady, ktoré by ho mohli skvalitniť?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!!
►► Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
►► Chceš vymeniť banner či umiestniť reklamu u nás?
Kontaktuj nás na a [email protected]

 


pre fans baseballu

bazénová chemie

fórum pre tipérov

Sportuj.com

Posledné komentáre

 • Coutinho podpisal pred nedavnom zmluvu na nieco vyssie ako 80k/w libier... Sterl... čítaj viac
  napísal Jamie23
 • Vy jste mě ale špatně pochopili :-D :-D hodnotil jsem jen zápasy s Burnley a S´t... čítaj viac
  napísal Xabi18
 • tak ak ma 35 tyzdenne tak potom je tych 130 co pyta raz vela zaskuzi si viac aj ... čítaj viac
  napísal saty7
 • Lucas je zly priklad,tam je to jedno,ci je pred,alebo po zraneni,ale velmi dobry... čítaj viac
  napísal trapy
 • Môj názor je, že Raheema si treba každopádne udržat, ano, hoci aj za také prachy... čítaj viac
  napísal Rob Roy
 • Hendo odmietol 80tis./week,ale to bolo este na jesen.Novinari,co sa nezmozu na n... čítaj viac
  napísal trapy
 • na takychto informaciach je zavse kopec nepravdy .. v zasade by som ale pri konr... čítaj viac
  napísal kwopor
 • btw cital som nieco ze aj henderson odmietol novu zmluvu kvoli platu co je natom... čítaj viac
  napísal saty7
 • rozhodne by som ho nenechal pytat si kolko sa mu zaziada nemam presne info otom ... čítaj viac
  napísal saty7