ČESKO - SLOVENSKÝ WEB FANS LIVERPOOL FC, FUTBALOVÉHO TEAMU PREMIER LEAGUE

neprihlásený užívateľ

Academy news

Všetky info o mládeži LFC >> KLIK

Zápasy - program

PL 14/15 (V) - Swansea 16.3. 21:00, PREVIEW >>
FA 14/15 (D) - Blackburn 8.3. 17:00, PREVIEW >> 0:0
PL 14/15 (D) - Burnley 4.3. 21:00, PREVIEW >> 2:0
PL 14/15 (D) - Man City 1.3. 13:00, PREVIEW >> 2:1
EL 14/15 (V) - Beşiktaş 26.2. 19:00, PREVIEW >> 0:1, 4:5pen
::rozpis a výsledky 14/15
::ako a kde pozerať LFC
::stats hráčov 14/15

Tabuľka Premier League

DÔLEŽITÉ INFO:

Pomôž lfcway.com a staň sa redaktorom vyprofilovaného webu o Liverpool FC. Baví ťa písať, robiť grafiku, videá? Kontaktuj nás na [email protected]
Liverpool FC - LFCWAY.com > Fans zone > Blog > O Carrollovi na Barbadose, aj túžbach bývalého hráča
O Carrollovi na Barbadose, aj túžbach bývalého hráča
Napsal uživatel kwopor    Pondělí, 13 Červen 2011 10:44

Týždeň v LFC, alebo ako si Carroll užíva dovolenku s Rooneym, ako Gerrard so Suárezom predstavili svoje budúcosezónne ambície a tiež aj o ocenení pre LFC, či tom, že sme pre vás spustili formát, kde sa čo najvieryhodnejšie budeme venovať len a len letným prestupom.

Liverpool FC mal pomerne úspešný začiatok nového týždňa, veď za služby, ktoré poskytuje návštevníkom Anfieldu počas celého roka, dostal The Merseyside Partnership Annual Tourism Awards 2011.

Chlebíčky, švédske stoly, kopec pripravených vtipov a širokých úsmevov, do toho nejaké bublinky a party, na ktorú každý zo skrine vytiahol svoj najlepší kus oblečenia, nabrala želaný rozmer.

Zatiaľčo sa tamtí napchávali, odohrala nová posila The Reds Jordan Henderson svoj prvý zápas na ME 2011 21-ročných. Jeho výkon po prestupe zo Sunderlandu, počas ktorého sa na lfcway.com strhla až nečakane rozsiahla diskusia, samozrejme sledovala početná skupina liverpoolskych fans, ktorí však museli byť veľmi pozorní, aby mladého záložníka vôbec spozorovali.

Len taká malá rada nabudúce, Rumburakov zázračný plášť by si si milý Hendo nemal dávať na seba a už vôbec by si si ho nemal zapínať. Ak to má byť ale krok ku regenerácii, či letnému slneniu sa niekde na pláži, tak to palec hore.

Keď som pri dovolenkovaní, tak na Baradose si leto užíva Andy Carroll, ktorý nevedno prečo zdieľa lehátkové susedstvo spoločne so Shrekom. Nie tým rozprávkovým, ale skutočným, veď v Karibiku dovolenkuje aj supersympaťák (úvodzovky sú nutnosťou) Rooney.

A aby toho nebolo málo, zárobok naháňajúci fotograf v ich spoločnosti vymákol aj Garyho McAllistera, bývalého hráča The Reds, ktorý, ako je vidieť na fotke, zo svojej vyšportovanej postavy ešte z hráčskych čias nič nestratil. A tak si spoločne dajme z plných pľúc: Gaaaary Macca, Gaaaary Gaaaary Macca :)

Aby som nezabudol. Sunderland má eminentný záujem o Davida Wash N´Goga. Teda aspoň tak Francúza pomerne vtipne nazvali redaktori talksportu. 22-ročný útočník môže rokovať s "čiernymi mačkami", ale klub ho uvoľní naozaj až vtedy, až "bude David sám chcieť," potvrdil šéf exekutívy Damien Comolli.

Snáď nebudem otravný, keď ixtý krát pripomeniem, že Ngog patrí do skupiny hráčov, ktorá by najlepšie urobila, keby sa pobalila, skočila na nejaký trajekt na Mersey a pobrala sa čo najďalej od Anfieldu. Ale na druhej strane by mi nevadilo, keby Poulsen, Degen, Jovanovič, Konchesky a pod. napokon skončili cez cestu v Goodisone :)

Inak, LFC sa stáva čoraz viac populárnejší. Už je ním samozrejme roky viac než dosť, tentoraz sa sympatický stáva aj tým, ktorí mu roky vyčítali francúzsku či následnú španielsku cestu. Aktuálne je to aj o tom, že pri pohľade na prvý tím sú v ňom okrem stálic Gerrarda s Carragherom aj ďalší anglickí, či britskí hráči. G. Johnson, Carroll, Kelly, Spearing, Shelvey, Wilson, Flanagan, Robinson, čerstvo Henderson a to sa ešte do áčka tlačia rezervisti Coady a Wisdom.

Naopak, britský Liverpool nie je prioritou, Comolli sa skôr chce spoliehať na kvalitu ako na národnosť. To na samozrejme nevylučuje presvedčenie, ktoré po nástupe do klubu deklarovala americká Fenway Sports Group, a to, že chce mať LFC viac domáci.

Kapitán Gerrard sa v týždni vyjadril, že aj vďaka joge bude na sezónu 2011/12 úplne fit, dokonca silnejší a oddýchnutejší, ako kedykoľvek predtým. Tomu sa niet čo čudovať, veď do hry od marca nezasiahol. Kápo navyše dodal, že prioritou tímu je opätovná účasť v Lige majstrov, s čím sa však nedokáže zrovnať ambiciózny Luis Suárez. Ten to berie ako minimum, najlepšie by bolo vyhrať titul. To rozhodne áno, len zase platí stará známe a aj keď otravné, tak úplne pravdivé - treba zostať nohami na zemi. Chcelo by to priam zázrak, aby sme v 11/12 hrali o ligový titul.

Pred pár dňami sme na lfcway.com spustili prostredníctvom služby coveritlive interaktívny LIVE PRENOS, ktorý mapuje všetko, čo sa letných transferov týka. Samozrejme bez bulvárneho a špekulatívneho podtónu, lebo tento prvoplán a klamstvá radšej necháme iným webom.

Coveritlive sme využívali už pred rokom, len vtedy kvôli istým okolnostiam len pár dní, tento zámer prinášať všetky prestupové info na jednom mieste, navyše dostáva narozdiel od jeho predchodcu aj slušné promo (viď homepage lfcway.com a nové prvky). Tak sa len zapojte, vaše názory sa počítajú. :)


pozn. váš komentár sa po odoslaní vo formulári Coveritlive zobrazí až vtedy, keď ho lfcway.com schváli - ide o možnosť moderovať celý prenos tak, aby v ňom neboli mylné info. Ak sa nájde niekto taký, kto sa prejaví ako hodnoverný prispievateľ, dostane práva, na základe ktorých sa jeho príspevok zobrazí hneď po odoslaní.

Aktuálne si snáď nikto nenechá ujsť okomentovanie témy prestupy a iný nie je ani bývalý zadák LFC Phil Babb. Krídelník Aston Villy Stewart Downing je podľa neho "presne tým typom hráča, akého Liverpool potrebuje".

"Klub proste potrebuje niekoho, kto bude podporovať Andyho Carrolla z krídelných priestorov," dodal a určite má pravdu. Neviem, či práve v Downingovom prípade trafil, krídlo však potrebujeme nutnejšie než nutne.

The Reds medzitým škádlia mancs ako sa len dá. Teda nie, že by som veril tým frkom o tom, ako John Henry a spol. ponúkli za obrancu Blackburnu Phila Jonesa viac, ako si strýček Ferguson myslel, že dá, naproti tomu je tu jeden moment, ktorý len ukazuje, akú majú médiá silu. Jedným slovom - obrovskú.

Lebo Liverpool vôbec nemusel prísť s ponukou za Jonesa a aj tak chcú Rovers z prestupu 19-ročného stopéra vytrieskať ešte viac, ako si pôvodne mysleli, že vytrieskajú. Stačí, keď nejaký pisálek príde s info, že konkurencia dáva za hráča napr. o £5m viac, alebo len s ešte nevinnejšou, že tu je aj iný záujemca o futbalistove služby, chytí sa toho v spoločnosti renomované médium (BBC, Sky Sport, Guardian a pod.) a funkcionárom Blackburnu už potom ani samotný Fergie tisnúc pri rokovaniach kolegovi od Rovers pred nos už asi siedmy pohár vína, nevysvetlí, že nie je všetko zlato, čo sa vy...

Inak takto nejak sme v lete pochodili aj my. Alebo skor FSG, ktorá dala za Carrolla £35m.

Na záver si ešte dajme zručnosti Jordana Hendersona, ktorý sa podobne ako Raheem Sterling zúčastnil šou, ktorá baví a navyše ukazuje, čoho sú hráči s loptou schopní.

 

Aktualizováno Středa, 13 Červenec 2011 12:44
 

Přidat komentář

LFCWAY.COM si vyhradzuje právo mazať všetky komentáre, či ich časti, ktoré porušujú pravidlá slušného správania sa. Buďme teda ľudia a podľa toho sa aj správajme :)

Ako si vložiť fotku (avatar) k nicku?


Vlož za pomoci BBCodes do komentárov viac smajlíkov - klikni na návod


Bezpečnostní kód
Obnovit

ŠTATISTIKY 2014/15 (po zápase s Man City 2:1)

GÓLY
10 Gerrard, Sterling 5 Lallana, Coutinho 4 Balotelli, J. Henderson
ASISTENCIE
11 Sterling 10 J. Henderson 7 Coutinho 4 Lallana
ZÁPASY (všetky súťaže)
40 Mignolet 38 J. Henderson, Coutinho 37 Škrtel 35 Sterling 33 Gerrard, Moreno
POČET MINÚT (všetky súťaže)
3643 Mignolet 3286 J. Henderson 3190 Škrtel 3085 Sterling 2832 Coutinho 2787 Moreno 2612 Gerrard 2540 Moreno
BODOVANIE HRÁČOV (na základe reviews, všetky súťaže)
27 Sterling, Coutinho 20 J. Henderson 17 Škrtel 13 Mignolet 8 Gerrard... -8 G. Johnson - 10 J. Enrique -18 Marković, -24 Lovren
HRÁČ ZÁPASU (všetky súťaže)
7 Sterling, Gerrard 5 Coutinho 4 Mignolet 3 J. Henderson, Emre Can
ŽLTÉ KARTY (všetky súťaže)
9 Gerrard 8 Škrtel 5 Lucas Leiva, J. Henderson, Balotelli, Moreno, Lovren 4 - Coutinho, Emre Can
ČERVENÉ KARTY (všetky súťaže)
1 Marković, Borini
HODNOTENIE (posledných 10 zápasov, škála 1 až 5, na hodnotenie na základe reviews)
2, 4, 2, 3, 2, 2, 3, 2, 2, 3 = priemer 2,5
FORMA (posledných 10 zápasov)
V P V V V V R V V R
ZRANENIA
10.3. Flanagan (koleno) 12.3. Gerrard (sval), J. Enrique (noha), Br. Jones (noha) 22.3. Lucas Leiva (triesla), 1.4. Ibe (koleno)

Krátke správy

Lloyd Jones putuje do IV. ligy

19-ročný stredný obranca U21 Lloyd Jones bude mesiac hosťovať v štvrtoligoom Accringtone Stanley. Pre urasteného stopéra je to už druhá krátkodobá hosťovačka v tejto sezóne začiatkom roka 2015 pôsobil takisto v tíme z League Two Cheltenhame.

 
Poznáme zostavy All Stars Game

Charitatívny zápas hviezd, v ktorom sa 29.3. na Anfielde proti sebe postavia výbery Stevena Gerrarda a Jamieho Carraghera, už pozná zostavy. Pozrite si video.

 
Liverpool pozná dátum odvety FA Cupu s Blackburnom

8.4. je dátum, ktorý si fanúšikovia The Reds istotne dobre zapamätajú.

Od 20.45 sa totiž v Ewood Parku hrá opakovaný zápas štvrťfinále najstaršej pohárovej súťaže sveta.Víťaz tohto duelu sa v boji o finále postaví proti Aston Ville.

 
LFC sa v FA Cupe môže s Arsenalom stretnúť až v prípadnom finále

Víťaz štvrťfinále FA Cupu LFC vs Blackburn sa v semifinále predstaví v Birminghame, kde sa stretne s Aston Villou. Rozhodol o tom žreb.

Istým teda je, že The Reds sa v aktuálnej edícii najstaršej futbalovej súťaže sveta s obhajcom Arsenalom stretnú najskôr vo finále. Najprv ale treba zvládnuť opakovaný duel s Rovers a potom aj ten proti Villans.

 
Wilson zariadil výhru v miniderby

Famózny obrat LFC U21 dokonal v 3. minúte nadstaveného času derby s Evertonom parádnou strelou spoza 16-ky Harry Wilson. Ofenzívny futbalista prišiel na ihrisko v 64. minúte a bol aj pri vyrovnávajúcom góle The Reds, ktorý po jeho priamom kope strelil v 73. minúte Cleary, írsky mladík v deň zápasu (9.3.) oslavujúci 19. narodeniny.

V dueli sa na prvých 45 minút predstavil aj Mamadou Sakho, ktorý ho bral ako dobrý dôvod na naberanie kondície a zápasovej praxe po zranení. Späť bol po čase aj Jack Dunn, v minulej sezóne najlepší strelec U21. Derby mohlo vidieť aj červenú kartu, resp. Jordan Williams, ktorý v závere duelu nešetrne sklzom zašiel do protihráča.

LFC sa týmto víťazstvom bodovo dotiahol na lídra Barclays Under 21 Premier League Division 1 Man Utd, má ale rovnako ako Tottenham o zápas menej.

LFC - Everton 2:1

góly: Cleary, H. Wilson

zostava: Vigouroux - J. Williams, L. Jones, M. Sakho (46. B. Smith), Maguire, O´Hanlon (32. Cleary), Stewart, Branagan, Dunn (64. H. Wilson), Canós, J. Sinclair

 
Chce niekto ísť na Liverpool FC Players’ Awards 2015?

Máme možnosť zakúpenia lístkov na Liverpool FC Players’ Awards 2015, oficiálny galavečer usporadúvaný klubom je aj o fanúšikoch, ak je tu teda niekto, kto by sa rád tejto "party" zúčastnil, nech sa ozve tu v diskusii, alebo potom na [email protected]

 

Liverpool FC

názov: LIVERPOOL FC
založený: 15.3. 1892
klubové farby: červená
prezývky: The Reds, LFC, Merseysiders

káder 14/15, stiahni: foto v plnom rozlíšení
majiteľ: Fenway Sports Group (USA)
štadión: Anfield (45.276 divákov)
úspechy: 18x majster Anglicka, 5x Liga majstrov (PEM), 3x Európska liga (Pohár UEFA), 7x FA Cup, 8x League Cup, 15x Community Shield, 3x Európsky Superpohár

Infobox

►►® LFCWAY_COM (v prevádzke od októbra 2008)
►► preklady, vlastné články, blogy, glosy, A-team, Akadémia, previews, zápasové komentáre, špeciály, rozhovory s fans, Fantasy League, lístky na zápasy, grafika, štatistiky, hráči na hosťovaniach, súpiska A-team, súpiska Akadémia, rozpis zápasov a výsledky A-teamu, rozpis zápasov a výsledky U21, rozpis zápasov a výsledky U18, vaša ideálna zostava, tipy redakcie, fanzone, komix, história LFC, chorály, videosekcia
►► lfcway.com_chat: porozprávajte sa s ďalšími fans The Reds
►► redakčný_tím
►► lfcway.com_VIDEO: naše videá

 


►► Chceš nám pomôcť s aktualizáciou webu?
►► Máš nápady, ktoré by ho mohli skvalitniť?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!!
►► Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
►► Chceš vymeniť banner či umiestniť reklamu u nás?
Kontaktuj nás na a [email protected]

 


pre fans baseballu

bazénová chemie

fórum pre tipérov

Sportuj.com

Posledné komentáre

 • Vy jste mě ale špatně pochopili :-D :-D hodnotil jsem jen zápasy s Burnley a S´t... čítaj viac
  napísal Xabi18
 • tak ak ma 35 tyzdenne tak potom je tych 130 co pyta raz vela zaskuzi si viac aj ... čítaj viac
  napísal saty7
 • Lucas je zly priklad,tam je to jedno,ci je pred,alebo po zraneni,ale velmi dobry... čítaj viac
  napísal trapy
 • Môj názor je, že Raheema si treba každopádne udržat, ano, hoci aj za také prachy... čítaj viac
  napísal Rob Roy
 • Hendo odmietol 80tis./week,ale to bolo este na jesen.Novinari,co sa nezmozu na n... čítaj viac
  napísal trapy
 • na takychto informaciach je zavse kopec nepravdy .. v zasade by som ale pri konr... čítaj viac
  napísal kwopor
 • btw cital som nieco ze aj henderson odmietol novu zmluvu kvoli platu co je natom... čítaj viac
  napísal saty7
 • rozhodne by som ho nenechal pytat si kolko sa mu zaziada nemam presne info otom ... čítaj viac
  napísal saty7
 • lenze bod c. 5 nehrozi .. LFC ma (nielen za tie rodgersove) posledne roky (tak 2... čítaj viac
  napísal kwopor