LIVERPOOL FC, FUTBALOVÝ TEAM PREMIER LEAGUE

neprihlásený užívateľ

Academy news

Všetky info o mládeži LFC >> KLIK

Zápasy - program

PL 14/15 (V) - Stoke 24.5. 16:00, PREVIEW >> 1:6
PL 14/15 (D) - Crystal Palace 16.5. 18:30, PREVIEW >> 1:3
PL 14/15 (V) - Chelsea 10.5. 17:00, PREVIEW >> 1:1
PL 14/15 (D) - QPR 2.5. 16:00, PREVIEW >> 2:1
PL 14/15 (V) - Hull 28.4. 20:45, PREVIEW >> 0:1
::rozpis a výsledky 15/16
::ako a kde pozerať LFC
::stats hráčov 14/15

Tabuľka Premier League

DÔLEŽITÉ INFO:

Pomôž lfcway.com a staň sa redaktorom vyprofilovaného webu o Liverpool FC. Baví ťa písať, robiť grafiku, videá? Kontaktuj nás na [email protected]
Liverpool FC - LFCWAY.com
Pepe Reina o spoluhráčích
Napsal uživatel Kosta (R22)    Sobota, 27 Červen 2009 09:03

 

Španělský gólman popisuje některé ze svých spoluhráčů a odhaluje kdo mu je nejbližší nebo proti komu by nechtěl hrát.

Jamie Carragher
Má svou hlavu a velké srdce. V kabině je velmi důležitý. Stále přemýšlí o fotbale a je profesionálem vždy na 100%. Má charakter, kterým se snaží týmu pomoci. Spoluhráčům se snaží pomoci hlavně pozičně, a to jak s míčem, tak bez něj. Je důležité mít v týmu někoho jako je on - je to jako mít manažera na hřišti.

Martin Škrtel
Odvádí dobrou práci. Všichni jsme byli překvapeni jeho výkony, protože je ještě mladý. Stále se může zlepšit, ale už nyní má vynikající charakter a je to opravdu tvrdý chlapík. Díky své síle a odhodlání je jedním z nejtvrdších. Je to až neuvěřitelné. Je docela tichý, ale jakmile se dostane na hřiště, jde nesmělost stranou. Vždy chce míč.
  
Daniel Agger
Je jiný než ostatní stopeři, protože se snaží hrát pěkný fotbal. Je však také tvrdý a má skvělý charakter. Je pro nás důležitým hráčem, a to i díky tomu, že je levonohý. Mimo hřiště toho moc nenamluví, je stydlivý. V Liverpool má rozjetý business, a to ukazuje, jak se mu tu líbí. Je to milý chlapík.
Alvaro Arbeloa
V této sezóně patřil k hráčum s nejvyrovnanějšími výkony. Možná je nedoceněný, ale on ví, jak důležitý je a na ničem jiném nezáleží.

Fabio Aurélio
Je jedním z nejlepších hráčů nejen v Liverpoolu, ale v celé Premier League. Měl smůlu na zranění, ale je pro nás důležitý jak v defenzivě, tak v ofenzivě. Má také dobré standartky.

Steven Gerrard
Je srdcem a duší Liverpoolu a společně s Fernandem je naším nejdůležitějším hráčem. Charakter, jenž ukazuje v každém tréninku a v každém zápase nás ještě více zavazuje k Liverpoolu. Hrál jsem po boku několika dobrých hráčů a on je bezpochyby jedním z nejlepších. Umí také dobře kopat penalty a na tréninku mě vždy překoná. S tím budeme muset něco udělat, protože to narušuje moji morálku! Je ale důležité, že je zvládá proměňovat i v klíčových momentech na hřišti.

Xabi Alonso
Ten se cítí nejlépe s míčem u nohy. Přihraje stejně přesně na 45 metrů jako na 5 metrů. Nyní měl zdaleka nejlepší sezónu. Je to Španěl, takže je vždy snadné s ním mluvit mimo hřiště. Trávíme spolu hodně času.

Javier Mascherano
Je opravdový vítěz. Má odvahu, rychlost a nadšení pro hru. Zná své kvality a využívá jich velmi dobře. Je typem hráče proti kterému nechcete nastoupit. Vlastně musí bejt až otravné hrát proti němu.

Lucas Leiva
Je mladý, ale má skvělého ducha. Na to, že je mu 22 let a hraje již v Premier League, se nikým nenechá zastrašit. Lucas bojuje o každý míč a dobře míč odebírá. Stále se může zlepšit, ale už teď má velké kvality.

Albert Riera
Ještě než sem přišel, znali jsme se z národního týmu a myslím, že to mu pomohlo se v Liverpoolu lépe usadit. Je dovedný a má dobrou levačku. Je skvělým hráčem, jenž nám na levé straně dodává hodně možností.
Dirk Kuyt
Je otravné jak pořád běhá! Nikdy nezastaví. Jeho výdrž je prostě neuvěřitelná. Takový typ hráče, je pro každý tým důležitý. Mimo hřiště je také milý chlapík. Jsme si velmi blízcí, prototže hraje golf a karty. Jsme pořád spolu a řekl bych, že ho znám lépe než kohokoliv jiného v týmu.

Yossi Benayoun
Další milý chlapík. Na hřišti ukazuje takové kvality, které možná nikdo jiný v týmu nemá. Je chytrý a rychlý.

Fernando Torres
Neustále se snaží zlepšit. Lidé si možná ani neuvědomují, jak moc sleduje své chyby a snaží se jich zbavit. Chce být nejlepším hráčem na světě. Jeho oddanost a nesobeckosá povaha ho dělají hráčem, jakým je. Už nyní patří mezi tři nejlepší hráče na světě a samozřejmě že může být jednou úplně nejlepší. Je mu jen 25 let, má velký potenciál a je v nejlepším klubu na světě. Také bych chtěl vypadat jako on! Dost se o sebe stará.

Pepe Reina
To se musíte zeptat mých spoluhráčů. Ale snažím se pomáhat spoluhráčům a být profesionál jak jen mohu . Myslím, že jsem normální pohodový chlapík. Jsem asi nejhlučnější z týmu, takový jsem byl vždycky.
 
Zdroj: lfc.tv 
 

Přidat komentář

LFCWAY.COM si vyhradzuje právo mazať všetky komentáre, či ich časti, ktoré porušujú pravidlá slušného správania sa. Buďme teda ľudia a podľa toho sa aj správajme :)

Ako si vložiť fotku (avatar) k nicku?


Vlož za pomoci BBCodes do komentárov viac smajlíkov - klikni na návod


Bezpečnostní kód
Obnovit