LFCWAY Weekly: Konec přestupů, poklidná výhra i první zraněný

Pravidelná rubrika mapující svým vlastním stylem uplynulý týden je tu i během reprezentační pauzy.

A že se v týdnu, jehož víkend je o Premier League ochuzen nemůže stát nic zajímavého? Blbost!

A co, že se tedy událo?


Budíček v kurníku

,,Kdeže loňské sněhy jsou“, chlácholili se po slibném vstupu do Premier League fanoušci Spurs. Že nebudou zase tak daleko jim však ukázal nedělní (31.8.) duel. Jasná výhra Liverpoolu, kdy domácí jen jednou zaměstnali Mignoleta je k zamyšlení, stejně jako klesající výkonost LFC proti THFC (5:0, 4:0 vloni, teď 3:0) co když příští rok dokáží uhrát remízu?

Sterlingova super forma

Ať jste Norsko, nebo Tottenham je to jedno. Za pouhé ocenění hráče zápasu vás dostane na svůj kolotoč, který rozkmitá do obrovské rychlosti a  vy budete jen zírat, protože takovou show jste od 19ti letého teenagera ještě neviděli.

Přátelák s emocemi

Jak by se slušelo, začneme výsledkem. Béčková sestava  LFC porazila Wolves 1:0 na čemž by nebylo nic až tak zajímavého pokud by nedal rozhodující branku Adam Lallana, jemuž debut očividně vyšel. A také, kdyby byl Mario Balotelli míčem, který se nechá okopávat, aniž by na to podrážděně reagoval.

Virus FIFA

Toto zákeřné onemocnění způsobilo mezi fotbalisty více škod než ebola.  Zatím poslední obětí je Daniel Sturridge, který by měli zůstat na listině marodů zhruba 2-3 týdny. Avšak Daniel dnes uvedl na svém facebookovém profilu, že bude brzy zpět.

Spekulace okolo Valdése

Když už z důvodů vysokého platu a šílených kiksů dostal červenou Reina, proč by měl mít zelenou další podobný Španěl? Viktor Valdés – dlouhou dobu pro komplikované zranění nechytající a v Monaku, Man City, Bayernu Mnichov, AC Milán a kdoví kde všude ještě nechtěný.

Balotelliho debut

Nečekané se stalo skutečností. Po vzoru koupelny Mario White Hart Lane nepodpálil, dokonce ani nezaparkoval ve zdi stadionu. Na trávníku to nebylo znuděné soužení, ale zodpovědný a poctivý výkon. Góly však, mírně nečekaně, taktéž nepřišly, tak aspoň to poslední snad příště klapne.

Transfer deadline

Poklidný poslední den přestupového období, kdy na hostování do menších klubů odešli talentovaní mladíci a také Assaidi.  Příchody se neudály žádné, protože se Brendan Rodgers inspiroval u proslulého přestupového kouzelníka Arséna Wengera, který je znám rostoucí mírou pasivity s krátícím se časem, pokud není ve hře Kallstrom. (Arsénův supertajný návod na klidný konec TW ve videu)

{youtube}rg8wlhoarZA|600|338|{/youtube}

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply