Liverpoolona XIII se může těšit na výlet na Anfield díky výhře v naší Fantasy lize!

Ano já vím. Sezona již skončila dávno a my stále nemáme vyhodnocení naší Fantasy Ligy, ve které byly opravdu zajímavé ceny! Po výpadku webu a celkovém výpadku mém se všichni výherci dočkali!

Začneme výhlášením méně sledované celkové Fantasy Ligy. Tu jsme zařadili do soutěže jako druhou v pořadí díky velkému zájmu vás, fanoušků. Nakonec se jí zúčastnilo výborných 121 hráčů! Je nám jasné, že velké množství z nich postupem času odpadli, i tak je to číslo ale krásné.

Zpočátku oběma soutěžím vládnul tým LFCPrague, jenomže nakonec přišla zřejmě ztráta motivace a v obou soutěžích se dostal do propadlišť dějin.

Pojďme však již na medailové příčky. Ty bohužel v celkové soutěži nebyly oceněny (příští rok již budou!) Těsně pod bednou skončil Juraj Minarovič s týmem FC FPL a ziskem 2244 bodů. Jen o čtyři bodíky před ním skončil Tomáš Tavarský se svým ŠK Ratkovské Bystré! Stříbrnou pozici obsadil se ziskem 2356 bodů Peter Bognar se svým Bogi´s Drink Team. A i on ztrácel na soupeře nad sebou pouhé čtyři body a mrzet je to může dvojnásob! První příčka totiž byla oceněna tričkem s motivy LFCway.com a získává ji IGOR Rohacik se svým 1.FC KOTRMELCE, Gratulujeme!

V H2H lize byl také souboj o vrchní příčky poměrně zajímavý. Bohužel pouze bramborová medaile zůstala na Andreje Bandúr s týmem Painko team. Andrej získal velice dobrých 66 bodů (celkově 2044) a přestože na rozdíl od jeho konkurentů neremizoval, na bodované ceny nedosáhl.

Ty dva body navíc (celkem 2186) získal Denis Bertok s týmem D.Bertok FC a může se radovat ze třetí příčky a sady podtácků našeho milovaného klubu! Níže se podívejte na jeho sestavu z posledního kola

Jen dva týmy se dostaly přes hranici sedmdesáti bodů a svedly souboj o celkové prvenství. Peter Volner se svým Mr. Nobody (LFC) získal 71 bodů (celkově 2129) a může se radovat ze druhé příčky a trička s motivem LFCway.com !

A vítězem naší tipovačky je tým  Liverpoolona XIII se 76 nasbíranými body v tabulce a celkově 2189! Jan Christelbauer se tak může těšit na vstupenku na vybraný zápas našeho milovaného LFC + vstupenku se slevou!

Za zmínku určitě ještě stojí tým Liverpool_Svk, který získal nejvíce bodů ve dvaceti členné tabulce, 2236 a přesto mu to stačilo pouze na pátou příčku!

 

Jména soutěžících jsou zvěřejněny s jejich souhlasem, který udělili při přihlášení do soutěže.

Výherce, Igora Rohacika, Denise Bertoka, Petera Volnera a Jana Christelbaura prosím o kontakt na mail Xabi18@seznam.cz, případně do zprávy našeho profilu na FB lfcway.com, abychom se mohli domluvit na výběru a předání cen. Pokud se vítězové neozvou, ceny propadnou…

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Xabi18Alan KennedykeenoMengiCZE Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Alan Kennedy
Alan Kennedy

Hehe, nechápu, proč bych hrál jakoukoliv hru, kde bych měl mít v týmu třeba Pogbu. Nejsem masochista.

keeno
keeno

Gratulujem

MengiCZE

No narovinu, jsem fantu hrál poprvé až do konce a bavilo mě to. 7mej flek je úspěch 😁