nebulvárny web fans Liverpool FC, tímu Premier League

Neprehliadnite

Profily všetkých hráčov LFC

We like - zaujímavé rozhovory s fans

Pozrite si videá na našom youtube kanáli

Zápasy

 • PL (v) - Arsenal, 17.4, 17.00 h, PREVIEW >> 1:1
 • PL (d) - Birmingham, 23.4, 16.00 h, PREVIEW >>
 • PL (d) - Newcastle, 1.5, 13.00 h, PREVIEW >>
Rozpis a výsledky 10/11 Tabuľka PL, Tabuľka EL
DOLEŽITÉ INFO: >>> Steven Gerrard si v piatok 1. apríla opätovne poranil operované triesla a tak znova musí stáť. "Ide o triesla, ale nie je to to isté miesto, ktoré ho trápilo doteraz," povedal Dalglish. >>> K liverpoolskemu kapitánovi sa na maródku pridali aj Johnson a Agger, ktorí nedohrali duel s WBA (1:2). >>> Komplet profily liverpoolskych hráčov - kto vlastne za LFC hrá >>> Pozrite si pár grafických návrhov na tému Liverpool FC
Gerrard: Proste som nemohol odísť PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
news
Napsal uživatel kwopor    Pondělí, 03 Listopad 2008 10:25

Kapitán The Reds sa vo svojej autobiografii vracia k rozhodnutiu, ktoré šokovalo a na okamih zaplavilo obrovským sklamaním množtsvo liverpoolkych priaznivcov.

V máji 2005 zaplavila červená farba Európu. Tento poetizmus je v náväznosti na to, že Liverpool po piaty krát dobyl Európu namieste. V júli toho istého roku to však už poetické nebolo ani náhodou. Gerrard z ničoho nič predniesol svetu túžbu vyhrávať trofeje, ale hlavne rozhodnutie prestúpiť do Chelsea. Množstvu fanúšikov sa v tej chvíli zrútili ideály.

"Moje srdce je tu, Liverpool je môj klub, chcem tu zostať a priniesť fanúšikom množstvo úspechov," hovorí Stevie vo svojej knihe. Tátoi pasáž ale bola v ostrom kontraste s tým, čo vyhlásil v lete 2005:

"Z pohľadu tímu, akým sa Chelsea stala, mi v istej chvíli prišlo, že to bude pre mňa lepšie. Ja som však aj napriek tomu, čo som v inkriminovaný deň vyhlásil, naozaj nechcel z LFC odísť. Proste sa to nejako zbehlo, vlastné presvedčenie mi ale hovorilo, že toto je môj klub, toto je miesto, kde chcem zostať, zlepšovať svoju hru. Miesto, kde chcem zostať natrvalo."

"Som tu od ôsmych rokov, na to, aby som sa stal kapitánom som sa tvrdo narobil. Zažil som tu niekoľko nezabudnuteľných zážitkov, vytvoril nerozlučné priateľstvá. Vedel som, že si klub zaslúži ďalších 5 či 10 rokov mojej kariéry a popravde som ich naozaj nechcel stráviť vo farbách nejakého iného tímu. Jednoducho som ich chcel dať Liverpoolu."

"Vyhrať ligu je niečo, čo chcem viac, ako čokoľvek iné. LFC je ale zároveň jediným tímom, s ktorým to chcem dosiahnuť. Tých niekoľko úvodných júlových dní v 2005 bolo najťažších v mojom živote. Nie som na svoje vtedajšie rozhodnutie hrdý, najradšej by som sa cez to preniesol, zabudol na to. Naozaj sa chcem sústrediť len na svoju hru," a tá má prívlastok liverpoolska.

"Vtedy som naozaj nemyslel na to, že som hral za LFC svoj posledný zápas. Mal som v hlave zmätok, bolo to ťažké, nejako som prestal myslieť na to, čo na to ďalší ľudia, samotní priaznivci, ktorý majú na vec vlastný pohľad. Viem, že som ich zranil, naopak mi táto skúsenosť dodala viac rešpektu v ich názor. Potom som chcel vysvetliť už len jedno. To, že som Chelsea odmietol v júni 2004, napokon aj o rok na to a vlastne by som tak urobil aj v budúcnosti."

"Po tom všetkom som si sadol s manažérm Benítezom a povedal mu, že by som rád spoluhráčom vysvetlil, čo sa vlastne deje, prečo som vydal takéto rozhodnutie. Takisto som mal záujem objasniť situáciu fanúšikom. Chcel som nechať kapitánsku pásku niekomu inému," hovorí.

Našťastie je Steveie Gerrard kapitánom LFC ešte aj dnes.

Aktualizováno Pondělí, 03 Listopad 2008 14:50
 

Přidat komentář

LFCWAY.COM si vyhradzuje právo mazať všetky komentáre, či ich časti, ktoré porušujú pravidlá slušného správania sa. Buďme teda ľudia a podľa toho sa aj správajme :)

Ako si vložiť fotku (avatar) k nicku?


Bezpečnostní kód
Obnovit

Joomla SEO powered by JoomSEF


Zamerané na The Reds

 

 

 

>>> všetky fotky >>> kliknútím sa obrázok zväčší


LFCway.com Pomôž nám s LFCway.com, píš na [email protected] Facebook Čítaj spravodajstvo LFCway.com aj na Facebooku Fajn obrázky Grafika a LFC. Ide to k sebe Stats Aktuálne štatistiky sezóny 2010/11 Youtube LFCway.com má aj svoj kanál na Youtube

Krátke správyAmerická značka športového oblečenia Warrior orientovaná hlavne na lacross a hokej, by podľa The Times mohla nahradiť Adidas na dresoch Liverpoolu. Rekordná zmluva na 25 miliónov libier ročne, dvojnásobok tej aktuálnej s Adidas, začne platiť od sezóny 2012/2013.

 ESPN PFA Hráčom seóny 2010/11 sa podľa hlasovania fanúšikov stal Raul Meireles. 28-ročný Portugalčan dal po nástupe Kennyho Dalglisha niekoľko dôležitých gólov.

 


Kenny Dalglish nebude za svoju reakciu smerom k Wengerovi v závere duelu na pôde Arsenalu potrestaný. Potvrdila to FA a to aj napriek tomu, že si Kenny neodpustil smerom k plačkovi Wengerovi štipľavú emotívnu reakciu.

 

Anketa

Páči sa vám vynovený vzhľad lfcway.com?
 

Súpiska


brankári
25 Reina 42 Gulácsi
obrancovia
16 Kyrgiakos 2 G. Johnson
22 Wilson 23 Carragher
34 Kelly 5 Agger
37 Škrtel 6 F. Aurélio
38 Flanagan 49 Robinson
stredopoliari
18 Kuyt 33 Shelvey
28 Poulsen 8 Gerrard, cpt.
4 Meireles 10 J. Cole
14 Jovanovič 21 Lucas
17 Maxi 26 Spearing
útočníci
9 Carroll 7 Suárez
24 N´Gog

Infobox

»»» Baví ťa písať o LFC?
»»» Ovládaš joomlu či grafiku, vieš vytvárať wallpapers, videá?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!! Kontaktuj nás na , alebo
»»» Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
»»» Chceš odpromovať svoj web či blog u nás?
»»» Vymeniť baner či umiestniť reklamu?
Po odpoveď si choď na , alebo
»»» V prípade technických problémov pozri lfcway.blogspot.com

»»» PROMO webu LFCWAY.COM


LFCWAY.COM - jediný nebulvárny web v cz/sk internetovom priestore zameranom na anglickú Premier League

Posledné komentáre

 • To rozhodne.:)))) čítaj viac
  napísal Ol!ver
 • Kde to je?:D čítaj viac
  napísal Ol!ver
 • to ešte neviem, ale plánujem kiwwimu našťat do piv... čítaj viac
  napísal vladis
 • no rozmýšlal som nad tým aj ja,len kedy to je_? čítaj viac
  napísal anfieldroad77
 • :lol: :lol: :lol: čítaj viac
  napísal anfieldroad77