LIVERPOOL FC, FUTBALOVÝ TEAM PREMIER LEAGUE

neprihlásený užívateľ

Academy news

Všetky info o mládeži LFC >> KLIK

Zápasy - program

PRE 15/16 (V) - HJK 1.8. 18:30, PREVIEW >>
PRE 15/16 (V) - Malajzia 24.7. 14:45, PREVIEW >>
PRE 15/16 (V) - Adelaide 20.7. 11:30, PREVIEW >>
PRE 15/16 (V) - Brisbane 17.7. 10:45, PREVIEW >>
PRE 15/16 (V) - Thajsko All-Stars 14.7. 15:00, PREVIEW >>
::rozpis a výsledky 15/16
::ako a kde pozerať LFC
::stats hráčov 14/15

Tabuľka Premier League

DÔLEŽITÉ INFO:

Pomôž lfcway.com a staň sa redaktorom vyprofilovaného webu o Liverpool FC. Baví ťa písať, robiť grafiku, videá? Kontaktuj nás na [email protected]
Liverpool FC - LFCWAY.com > News > Liverpool FC > Ak majitelia chcú, tak pôjdem, hovoril Rodgers po Stoke (1:6). Tí ale nechcú. Quo Vadis, Liverpool?
Ak majitelia chcú, tak pôjdem, hovoril Rodgers po Stoke (1:6). Tí ale nechcú. Quo Vadis, Liverpool?
Napsal uživatel kwopor    Středa, 03 Červen 2015 18:25

Ktovie, či mal LFC v minulosti takú šancu angažovať veľkú trénerskú osobnosť, ako tomu bolo teraz. Klopp, Ancelotti ani Emery ale na Anfield nemieria, naopak, FSG podržala Brendana Rodgersa.

Kam teda The Reds naozaj mieria? A čo s klubom vlastne americkí majitelia zamýšľajú? Bude to len o priemere, alebo nás predsa len čakajú pekné zajtrajšky?

Pred rokom podpísal po vicemajstrovskej sezóne 2013/14 nový 4-ročný kontrakt, sám seba označil za taktického génia, sľúbil útok na titul a narozprával kopec ďalších povedačiek, ktoré sa úplne minuli realite.

O 12 mesiacov neskôr ukončil ročník na 6. mieste ligového poradia, navyše zahanbujúcou prehrou 1:6 na pôde Stoke City, ktorá len podčiarkla sklamanie z Ligy majstrov a zvyšných troch pohárov.

Množstvo nespokojných fanúšikov volalo po jeho odvolaní (dokonca aj zakladali twitter kontá ako #RodgersOut), iní si zasa priali, aby Severný Ír ešte v klube zostal - dôvody majú byť dva: vyhodiť manažéra že vraj nie je liverpoolske, navyše má mať 42-ročný rodák z mestečka Carnlough stále čo ponúknuť.

Aktuálne sú spokojnejší tí druhí. Rodgers totiž od utorka (2.6.) viedol rokovania s prezidentom LFC Tomom Wernerom, ktorý za týmto účelom priletel do Anglicka z Bostonu a Mikom Gordonom, klubovým riaditeľom a druhým najvyšším akcionárom vo Fenway Sports Group, ktorý je väčšinu roka priamo v Liverpoole.

Tie dopadli pre ex-manažéra Watfordu, Readingu a Swansea na výbornú, po lopate povedané, zostáva na svojom fleku aj naďalej.

Sky Sport síce prišiel s informáciami, že vedie tímu od rieky Mersey síce nebolo spokojné s nekvalifikovaním sa do Ligy majstrov, aj kvalitatívnym regresom, „dodržali však svoje slovo a predmetom aktuálneho mítingu nebola zmena manažéra.“

A čo teda? Pýtajú sa mnohí. Hlavným účelom malo byť okrem zhrnutia sezóny a vymenovania toho, čo sa nepodarilo, aj ponúknutie riešenia, ktoré ich v tej ďalšej eliminujú. Rodgers to zvládol, a tak ho FSG podržala. Nielen mňa aktuálne zaujíma, aký je ten plán napredovania...

 

Na záver ešte pár otázok, na ktoré mnohí odpoveď máme, ale ako všetko, aj tu nám ich pravdivo napokon zodpovie až budúcnosť:

- znamená nevyužitie šance angažovať Ancelottiho či Kloppa to, že sa LFC definitívne pretransformoval na priemerný klub?

- je udržanie Severné Íra, ktorý má horšie výsledky ako Dalglish (a ten predčasne letel aj keď vyhral pohár) dôkazom toho, že FSG LFC vníma len ako výnosný biznis bez ambície upgradnúť aj na trávniku?

- čaká nás s Rodgersom v čele prestupové leto plné frustrujúcich odmietaní od kvalitnejších hráčov, pričom ich alternatívou budú mená, o ktoré zvedieme boj s West Hamom, Newcastlom či Stoke?

- čo bude s prestupovou komisiou?

- zmení Rodgers vo svojom náhľade na futbal a povinnosti niečo, čo klub kvalitatívne posunie k vysnívanej Lige majstrov, resp. úspešným zajtrajškom?

- prestane dookola opakovať chyby a zbytočne ospravedlňovať neospravedlniteľné a chváliť nechváliteľné?

- aký bude herný prejav tímu, ktorý doposiaľ príliš netušil, čo má hrať?

 

 

Aktualizováno Středa, 03 Červen 2015 18:30
 

Přidat komentář

LFCWAY.COM si vyhradzuje právo mazať všetky komentáre, či ich časti, ktoré porušujú pravidlá slušného správania sa. Buďme teda ľudia a podľa toho sa aj správajme :)

Ako si vložiť fotku (avatar) k nicku?


Vlož za pomoci BBCodes do komentárov viac smajlíkov - klikni na návod


Bezpečnostní kód
Obnovit