ČESKO - SLOVENSKÝ WEB FANS LIVERPOOL FC, FUTBALOVÉHO TEAMU PREMIER LEAGUE

neprihlásený užívateľ

Academy news

Všetky info o mládeži LFC >> KLIK

Zápasy - program

PL 14/15 (V) - Swansea 16.3. 21:00, PREVIEW >>
FA 14/15 (D) - Blackburn 8.3. 17:00, PREVIEW >> 0:0
PL 14/15 (D) - Burnley 4.3. 21:00, PREVIEW >> 2:0
PL 14/15 (D) - Man City 1.3. 13:00, PREVIEW >> 2:1
EL 14/15 (V) - Beşiktaş 26.2. 19:00, PREVIEW >> 0:1, 4:5pen
::rozpis a výsledky 14/15
::ako a kde pozerať LFC
::stats hráčov 14/15

Tabuľka Premier League

DÔLEŽITÉ INFO:

Pomôž lfcway.com a staň sa redaktorom vyprofilovaného webu o Liverpool FC. Baví ťa písať, robiť grafiku, videá? Kontaktuj nás na [email protected]
Liverpool FC - LFCWAY.com > News > Liverpool FC > Comolli a Ayre s novými funkciami v LFC
Comolli a Ayre s novými funkciami v LFC
Úterý, 22 Březen 2011 21:26

Fenway Sport Group a Liverpool FC potvrdili v utorok zmeny pozícií v štruktúrach klubu.

Doterajší komerčný riaditeľ Ian Ayre, ktorý v klube pôsobí od roku 2007 sa stáva novým výkonným šéfom exekutívy. Damien Comolli, ktorého do klubu priviedli súčasní majitelia v novembri minulého roka, sa stáva futbalovým riaditeľom klubu.

Majiteľ John Henry sa vyjadril: „Ian počas posledných 15 rokov získal obrovské skúsenosti v oblasti športového a mediálneho trhu a máme radosť, že Vám dnes môžeme oznámiť túto, pre klub významnú udalosť. Na obsadenie tejto funkcie sme viedli rozsiahly prieskum , stretli sme sa s množstvom kandidátov, ktorí sa o toto miesto uchádzali, no nakoniec sme sa rozhodli, že Ian má všetky potrebné predpoklady pre posun klubu vpred."

„Ian doteraz odvádzal vynikajúcu prácu v riadení obchodných činností a má preukázateľný podiel na úspešnom vedení a rozvoji v mnohých oblastiach a odvetviach dôležitých pre Liverpool FC. Stál na čele pri podpise rekordnej sponzorskej zmluvy so Standard Chartered bank, ktorá je jedným z príkladov toho aké sú jeho obchodné skúsenosti a akým spôsobom bude naďalej pomáhať k dosahovaniu úspechov v obchodnej sfére aj v budúcnosti."John Henry a Ian Ayre

„Najdôležitejšie je, že Ian pochádza priamo z Liverpoolu a rozumie vzťahom medzi klubom, fanúšikmi a mestom. Preto bude hrať jednu z kľúčových rolí v našich plánoch do budúcnosti."

Ku Comollimu Henry dodal: „Rovnako Vám s potešením oznamujem povýšenie Damiena Comolli na post klubového fubalového riaditeľa. V krátkej dobe počas ktorej je v klube nás Damien presvedčil o svojich schopnostiach v športovej oblasti, o jeho pracovnej morálke a jeho mimoriadnej inteligencii. Myslí mu to a jasne chápe čo je potrebné vytvoriť z dlhodobého hľadiska a akým spôsobom sa dokáže priblížiťk filozofii, ktorú zastávame. Má dobrý nos na vyhľadávanie mladých talentov, čo už preukázal tak v prvom tíme ako aj v akadémii."

„Damien hral vedúcu úlohu v januárovom prestupovom období, v ktorom sa podarilo podpísať Luisa Suareza a Andyho Carrolla. Tieto dva prínosy do tímu budú hrať významnú rolu v budúcnosti klubu. Všetci z nás v LFC, ktorí s Damienom dennodenne pracujeme, veríme, že on bude kľučovým článkom pre mnoho nasledujúcich rokov, v ktorých chceme z Liverpoolu opäť vybudovať klub na špičkovej úrovni."

Predseda Tom Werner vymenovanie Ayrea komentoval takto: „S Ianom sme úzko spolupracovali odkedy prišiel do Liverpoolu a máme veľkú dôveru v jeho manažérske a vodcovské schopnosti. Taktiež, ako celoživotný fanúšik klubu bol jedným z tých, ktorí sa pričinili o to aby sme s Johnom Henrym pochopili tradície a históriu tohto skvelého klubu a hlavne to, čo to znamená nasledovať „Liverpool way“."

„Ian bol tiež nápomocný pri stabilizácii klubu po tom čo sme ho dostali do vlastných rúk a pomáha nám s jeho znovu naštartovaním, aby sme sa vydali tou správnou cestou. Veríme, že je to veľký krok vo vedení klubu, ktorým chcú ísť tak fanúšikovia ako aj my."

„Damien už dostatočne preukázal to, čo potrebuje klub k úspechu, v dnešnom futbalovom svete s neustále narastajúcou konkurenciou. Učinil obrovský prínos pre skauting, nábor a počiatočný vývoj v tíme. Jeho povýšenie ho vedie k prevzatiu väčšej zodpovednosti, vrátane dohliadania nad oblasťou akou je analýza výkonnosti, lekárske zabezpečenie a klubová administratíva."

John Henry dodal: „S týmito dnešnými kľúčovými vymenovaniami je budúcnosť LFC v mimoriadne dobrých rukách, a sme nadšení, že môžeme spoločne robiť veci tak, aby sme dokázali napredovať aj v 21. storočí."

Vyjadrenie Iana Ayreho: „Pochádzam z Liverpoolu a ako celoživotný fanúšik klubu mám veľké pochopenie, čo LFC znamená pre mnohých ľudí. Počas štyroch rokov, v ktorých som pôsobil ako komerčný riaditeľ, sme boli mimoriadne úspešní v náraste príjmom, no rovnako som získal pochopenie aj pre krízu v ktorej sa klub ocitol."

"Prešli sme si cez ťažké časy, no dnes môžeme konečne spolupracovať s tímom ľudí na jedinom cieli. Dôležitou súčasťou tejto mojej novej pozície bude úzka spolupráca so všetkými zainteresovanými stranami v spoločnej snahe posunúť klub vpred. John a Tom majú jasnú víziu pre obnovu klubu a dosiahnutie úspechov a som rád, že sa môžem podieľať na budúcom formovaní klubu Je to pre mňa a moju rodinu veľká hrdosť a za túto príležitosť som mimoriadne poctení."

Komentár Damiena Comolliho: „Som rád, že sa mi dostalo tohto povýšenia, a mimoriadne hrdý, že budem môcť prispieť k rozvoju tohto veľkého klubu ešte výraznejším spôsobom. Posledných päť mesiacov bolo vzrušujúcich a myslím, že všetci uznávajú aký progres sme s klubom urobili. Avšak, pred sebou máme ešte mnoho tvrdej práce. Som však presvedčený, že s podporou našich vlastníkov a ich odhodlaním voči klubu budeme postupovať správne."

Rozuzlenie fanúšikovskej dilemy o názve vlastníka LFC

Okrem týchto personálnych rošád prišla spoločnosť na čele s Johnom Henrym vlastniaca Liverpool FC aj k ďalšej zmene. Spoločnosť NESV (New England Sports Ventures) oficiálne prevzala názov Fenway Sport Group. FSG bolo materskou spoločnosťou NESV, ktorá však doteraz vystupovala pod vlastnou značkou. Práve prevzatie The Reds bolo impulzom pre tento krok, ktorý by mal upevniť pozíciu tejto spoločnosti na svetovom trhu.

zdroj: liverpoolfc.tv

Aktualizováno Úterý, 22 Březen 2011 21:39
 

Přidat komentář

LFCWAY.COM si vyhradzuje právo mazať všetky komentáre, či ich časti, ktoré porušujú pravidlá slušného správania sa. Buďme teda ľudia a podľa toho sa aj správajme :)

Ako si vložiť fotku (avatar) k nicku?


Vlož za pomoci BBCodes do komentárov viac smajlíkov - klikni na návod


Bezpečnostní kód
Obnovit

ŠTATISTIKY 2014/15 (po zápase s Man City 2:1)

GÓLY
10 Gerrard, Sterling 5 Lallana, Coutinho 4 Balotelli, J. Henderson
ASISTENCIE
11 Sterling 10 J. Henderson 7 Coutinho 4 Lallana
ZÁPASY (všetky súťaže)
40 Mignolet 38 J. Henderson, Coutinho 37 Škrtel 35 Sterling 33 Gerrard, Moreno
POČET MINÚT (všetky súťaže)
3643 Mignolet 3286 J. Henderson 3190 Škrtel 3085 Sterling 2832 Coutinho 2787 Moreno 2612 Gerrard 2540 Moreno
BODOVANIE HRÁČOV (na základe reviews, všetky súťaže)
27 Sterling, Coutinho 20 J. Henderson 17 Škrtel 13 Mignolet 8 Gerrard... -8 G. Johnson - 10 J. Enrique -18 Marković, -24 Lovren
HRÁČ ZÁPASU (všetky súťaže)
7 Sterling, Gerrard 5 Coutinho 4 Mignolet 3 J. Henderson, Emre Can
ŽLTÉ KARTY (všetky súťaže)
9 Gerrard 8 Škrtel 5 Lucas Leiva, J. Henderson, Balotelli, Moreno, Lovren 4 - Coutinho, Emre Can
ČERVENÉ KARTY (všetky súťaže)
1 Marković, Borini
HODNOTENIE (posledných 10 zápasov, škála 1 až 5, na hodnotenie na základe reviews)
2, 4, 2, 3, 2, 2, 3, 2, 2, 3 = priemer 2,5
FORMA (posledných 10 zápasov)
V P V V V V R V V R
ZRANENIA
10.3. Flanagan (koleno) 12.3. Gerrard (sval), J. Enrique (noha), Br. Jones (noha) 22.3. Lucas Leiva (triesla), 1.4. Ibe (koleno)

Krátke správy

Lloyd Jones putuje do IV. ligy

19-ročný stredný obranca U21 Lloyd Jones bude mesiac hosťovať v štvrtoligoom Accringtone Stanley. Pre urasteného stopéra je to už druhá krátkodobá hosťovačka v tejto sezóne začiatkom roka 2015 pôsobil takisto v tíme z League Two Cheltenhame.

 
Poznáme zostavy All Stars Game

Charitatívny zápas hviezd, v ktorom sa 29.3. na Anfielde proti sebe postavia výbery Stevena Gerrarda a Jamieho Carraghera, už pozná zostavy. Pozrite si video.

 
Liverpool pozná dátum odvety FA Cupu s Blackburnom

8.4. je dátum, ktorý si fanúšikovia The Reds istotne dobre zapamätajú.

Od 20.45 sa totiž v Ewood Parku hrá opakovaný zápas štvrťfinále najstaršej pohárovej súťaže sveta.Víťaz tohto duelu sa v boji o finále postaví proti Aston Ville.

 
LFC sa v FA Cupe môže s Arsenalom stretnúť až v prípadnom finále

Víťaz štvrťfinále FA Cupu LFC vs Blackburn sa v semifinále predstaví v Birminghame, kde sa stretne s Aston Villou. Rozhodol o tom žreb.

Istým teda je, že The Reds sa v aktuálnej edícii najstaršej futbalovej súťaže sveta s obhajcom Arsenalom stretnú najskôr vo finále. Najprv ale treba zvládnuť opakovaný duel s Rovers a potom aj ten proti Villans.

 
Wilson zariadil výhru v miniderby

Famózny obrat LFC U21 dokonal v 3. minúte nadstaveného času derby s Evertonom parádnou strelou spoza 16-ky Harry Wilson. Ofenzívny futbalista prišiel na ihrisko v 64. minúte a bol aj pri vyrovnávajúcom góle The Reds, ktorý po jeho priamom kope strelil v 73. minúte Cleary, írsky mladík v deň zápasu (9.3.) oslavujúci 19. narodeniny.

V dueli sa na prvých 45 minút predstavil aj Mamadou Sakho, ktorý ho bral ako dobrý dôvod na naberanie kondície a zápasovej praxe po zranení. Späť bol po čase aj Jack Dunn, v minulej sezóne najlepší strelec U21. Derby mohlo vidieť aj červenú kartu, resp. Jordan Williams, ktorý v závere duelu nešetrne sklzom zašiel do protihráča.

LFC sa týmto víťazstvom bodovo dotiahol na lídra Barclays Under 21 Premier League Division 1 Man Utd, má ale rovnako ako Tottenham o zápas menej.

LFC - Everton 2:1

góly: Cleary, H. Wilson

zostava: Vigouroux - J. Williams, L. Jones, M. Sakho (46. B. Smith), Maguire, O´Hanlon (32. Cleary), Stewart, Branagan, Dunn (64. H. Wilson), Canós, J. Sinclair

 
Chce niekto ísť na Liverpool FC Players’ Awards 2015?

Máme možnosť zakúpenia lístkov na Liverpool FC Players’ Awards 2015, oficiálny galavečer usporadúvaný klubom je aj o fanúšikoch, ak je tu teda niekto, kto by sa rád tejto "party" zúčastnil, nech sa ozve tu v diskusii, alebo potom na [email protected]

 

Liverpool FC

názov: LIVERPOOL FC
založený: 15.3. 1892
klubové farby: červená
prezývky: The Reds, LFC, Merseysiders

káder 14/15, stiahni: foto v plnom rozlíšení
majiteľ: Fenway Sports Group (USA)
štadión: Anfield (45.276 divákov)
úspechy: 18x majster Anglicka, 5x Liga majstrov (PEM), 3x Európska liga (Pohár UEFA), 7x FA Cup, 8x League Cup, 15x Community Shield, 3x Európsky Superpohár

Infobox

►►® LFCWAY_COM (v prevádzke od októbra 2008)
►► preklady, vlastné články, blogy, glosy, A-team, Akadémia, previews, zápasové komentáre, špeciály, rozhovory s fans, Fantasy League, lístky na zápasy, grafika, štatistiky, hráči na hosťovaniach, súpiska A-team, súpiska Akadémia, rozpis zápasov a výsledky A-teamu, rozpis zápasov a výsledky U21, rozpis zápasov a výsledky U18, vaša ideálna zostava, tipy redakcie, fanzone, komix, história LFC, chorály, videosekcia
►► lfcway.com_chat: porozprávajte sa s ďalšími fans The Reds
►► redakčný_tím
►► lfcway.com_VIDEO: naše videá

 


►► Chceš nám pomôcť s aktualizáciou webu?
►► Máš nápady, ktoré by ho mohli skvalitniť?
Staň sa súčasťou redakcie LFCWAY.COM !!!
►► Hľadáš priestor, kde by si si mohol oddýchnuť od bulváru a špekulácií a prečítať si aj niečo iné?
►► Chceš vymeniť banner či umiestniť reklamu u nás?
Kontaktuj nás na a [email protected]

 


pre fans baseballu

bazénová chemie

fórum pre tipérov

Sportuj.com

Posledné komentáre

 • Coutinho podpisal pred nedavnom zmluvu na nieco vyssie ako 80k/w libier... Sterl... čítaj viac
  napísal Jamie23
 • Vy jste mě ale špatně pochopili :-D :-D hodnotil jsem jen zápasy s Burnley a S´t... čítaj viac
  napísal Xabi18
 • tak ak ma 35 tyzdenne tak potom je tych 130 co pyta raz vela zaskuzi si viac aj ... čítaj viac
  napísal saty7
 • Lucas je zly priklad,tam je to jedno,ci je pred,alebo po zraneni,ale velmi dobry... čítaj viac
  napísal trapy
 • Môj názor je, že Raheema si treba každopádne udržat, ano, hoci aj za také prachy... čítaj viac
  napísal Rob Roy
 • Hendo odmietol 80tis./week,ale to bolo este na jesen.Novinari,co sa nezmozu na n... čítaj viac
  napísal trapy
 • na takychto informaciach je zavse kopec nepravdy .. v zasade by som ale pri konr... čítaj viac
  napísal kwopor
 • btw cital som nieco ze aj henderson odmietol novu zmluvu kvoli platu co je natom... čítaj viac
  napísal saty7
 • rozhodne by som ho nenechal pytat si kolko sa mu zaziada nemam presne info otom ... čítaj viac
  napísal saty7